• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[sūdzība] Nick Howard


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Jose Audisio

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Nick Howard

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Man dzenās pakaļ 2 policisti, un es kā gansgters bēgu prom no viņiem. Kad aizbraucu uz hood un skraidīju apkārt, mani nonrp cuffoju pirktais servera administrators. 

4. Kā vainas dēļ tas notika : Manas.

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video https://prnt.sc/s21pv7

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

ko tu sūdzies par katru sīkumu takā mazs bēbis. aizej pakaries sprāgon. jo, Nick Howard ir labs admins. 

Noname tu esi! 

Edited by healz ye
+1wp
  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Hamburgers.LV said:

ko tu sūdzies par katru sīkumu takā mazs bēbis. aizej pakaries sprāgon. jo, Nick Howard ir labs admins. 

Noname tu esi! 

Es sūdzos par katru sīkumu? Izskatās, ka mamma ar siksnu par stipru pa smadzenēm iesita.

Smadzenes, lai nopirktu cik tur organizācijas un servera administratora statusu nevajag. Viņam smadzenes tik saspiestas, ka vienu teikumu bez kļūdām nevar pateikt. 

Izeju no afk, redzu, ka šis ''labais'' servera administrators cuffo cilvēku vienā rp komandā. kas bija /do un ar to vien nepietiek, tas ir totāls lowrp.- https://prnt.sc/s21z8s

Bano spēlētājus par AA tad kad aizskar viņa mazo iq.

Pats liek samp.lv spēlētāju jailā, lai iemācās roleplay, kaut vai pats nemāk rakstīt bez kļūdām un nesaprot roleplay.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Es drusku sajaucu bindus, bet mans kolēģis Howards izlaboja to, jo video labi redzams. /Cuff uzreiz liku, jo bh leci un taisīji NonRp pirms tā un bēgi prom. 

Jā, mana vaina, bet labi redzams, ka izlabots bija, jo savādāk nevarēja. Kāpēc uzreiz /cuff ? jo pārāk daudz taisi rpavoid. Un es to pierādīšu Tev! 

Jūs tur bijāt divi  un mēs un jebkurā gadījūmā mēs apšaudē vinētu! Piedod, bet no manas puses pareizi viss bija darīts, jā, klūdījos ar rp, bet Melnis izlaboja uzreiz, kad pamanīja. 

https://streamable.com/n2vri7

Pēc video var saprast, ka rp pats īsti neproti, bet raudi.   Tāpēc tev arī nav Full ss, jo baidījies un domāji, ka sanāks samelot. :D 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Žigulis said:

Es drusku sjaucu bindus, bet mans kolēģis Howards izlaboja to, jo video labi redzams. /Cuff uzreiz liku, jo bh leci un taisīji NonRp pirms tā un bēgi prom. 

Jā, mana vaina, bet labi redzams, ka izlabots bija, jo savādāk nevarēja. Kāpēc uzreiz /cuff ? jo pārāk daudz taisi rpavoid. Un es to pierādīšu Tev! 

Jūs tur bija un mēs un jebkurā gadījūmā mēs apšaudē vinētu! Piedod, bet no manas puses pareizi viss bija darīt, jā, klūdījos ar rp, bet Melnis izlaboja uzreiz, kad pamanīja. 

https://streamable.com/n2vri7

Pirmkārt- https://www.fenikssfun.com/testi/latviesu-valoda-4044

Kāds vel BH? Es da lab 3 reizes palecos, ne jau nonstop lēkāju. 

Es varētu pieteikties bandā ar saviem čomiem, es netīšam aizmirsīšu uzvilkt bikses līdz galam, jo mans iq ir tik liels kā tavs, mans čoms tak varēs manā vietā uzvilkt manas bikses līdz galam. Hmm yes.

Link to comment
Share on other sites

Mēs abi esam menti un viens otram palīdzam. Kāpēc nevar viens uzlikt, bet otrs rp rakstīt uzreiz ?  

Nāc IG un saņem banu baigais rp veci!  Zināsi, kā taisīt Rpavoid! Un vēl kaut ko centies panākt ? nu rly bagais gangsters!  

Viss, es tādiem vairs neatbildu!   Saprotu, ja vispār rp nebūtu, bet viņš ir. Sjaucu, bet Melnis laboja!  Mēģini pierādīt to, ka esi sīkais kurš rp nejēdz, bet kaut ko cenšās panākt! 

+ 12h, lai būtu full ss.! 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 
 
 
 
1 minute ago, Žigulis said:

Mēs abi esam menti un viens otram palīdzam. Kāpēc nevar viens uzlikt, bet otrs rp rakstīt uzreiz ? wydum ?

Nāc IG un saņem banu baigais rp veci!  Zināsi, kā taisīt Rpavoid! Un vēl kaut ko centies panākt ? nu rly bagais gangsters!  

Viss, es tādiem vairs neatbildu! 

Tavas angļu valodas prasmes man vēzi iedos.

Da lab es varu pieteikties bandā un mans čoms manā vietā rp rakstīt. 

Kāds rp avoid vel? RP avoid būtu, ja jūs mani apšaudītu un pajautātu kaut ko caur /do, un es neatbildētu. 

 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Es tevi ar Rp iesēdināju auto, bet tavs čoms piebrauc un paķera tevi. :D Nejauc līderi ar biedru, jo gadās, ka sajauc binderos pogas.  Un kolēģīs palīdzēja labot šo momentu un viss!  (( Oj, pat nepamanīju kļūdas, bet man vienalga. :D ))

Man jau tas patīk, kad admins kļūdās ar binderi, tad baigi slikts, bet kad paši 24/7 vāra hujņas un pie dirsas uz rp, tad tas ir oke. Sākumā uz sevis skaties, tad uz citiem, nedomāji ? 

Mēģini apstrīdēt, bet nesanāks, jo tādus filmēt vajag 24/7! Sadirst katrs var, ka nejauši, u.tt, gudrais ? iemet ss full, tad viss būs redzams, jo tā būs TC! 

Kur tavs IQ, ja tu runā par manējo ? !

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Žigulis said:

Es tevi ar Rp iesēdināju auto, bet tavs čoms piebrauc un paķera tevi. :D Nejauc līderi ar biedru, jo gadās, ka sajauc binderos pogas.  Un kolēģīs palīdzēja labot šo momentu un viss! 

Man pirksts paslīdēja uz G burta, centos dauzīt pa savu klaviatūru, lai izlektu, bet nesanāca, kā viņam caur /f pateicu, lai apstājas, tu mani ieliki jailā.

Mans iq nav tik zems, lai es jauktu līderi un paneli.

Tu tak man vairs neatbildēsi, bet beigās atbildēji :( https://prnt.sc/s22c3l

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dodu tev 12 stundas laika,lai ievietotu pilnu ekrānšāviņu,ja nebūs ievietots slēdzu ciet.

Link to comment
Share on other sites

''Kad aizbraucu uz hood...'' - Tas jau ir MassCS no tavas puses - vest mentus uz bandas hood, jo In-Character nelegālie grupējumi a.k.a bandas, ir slepenas un tādām organizācijām kā Omega, LSPD vai SFPD - nav zināmas šīs lokācijas. Dzīvē kā nelegālā grupējuma biedrs tu nekad neko tamlīdzīgu nepieļautu, jo apzinies to, ka galvenajā mītnē atrodas entie ieroči, entās narkotikas un vēl kas nekas. Tiek apdraudēts ne tikai tev gadiem ilgs cietumsods, bet visiem grupējuma biedriem un pats grupējums, kā arī mītne - likvidēti. Tāpēc arī tas skaitas kā MassCS.

Kad tiks izpildītas moderatora prasības, tad tiks spriests par sodu.

2 hours ago, howarde said:

Dodu tev 12 stundas laika,lai ievietotu pilnu ekrānšāviņu,ja nebūs ievietots slēdzu ciet.

 

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Blake said:

''Kad aizbraucu uz hood...'' - Tas jau ir MassCS no tavas puses - vest mentus uz bandas hood, jo In-Character nelegālie grupējumi a.k.a bandas, ir slepenas un tādām organizācijām kā Omega, LSPD vai SFPD - nav zināmas šīs lokācijas. Dzīvē kā nelegālā grupējuma biedrs tu nekad neko tamlīdzīgu nepieļautu, jo apzinies to, ka galvenajā mītnē atrodas entie ieroči, entās narkotikas un vēl kas nekas. Tiek apdraudēts ne tikai tev gadiem ilgs cietumsods, bet visiem grupējuma biedriem un pats grupējums, kā arī mītne - likvidēti. Tāpēc arī tas skaitas kā MassCS.

Kad tiks izpildītas moderatora prasības, tad tiks spriests par sodu.

 

Mēs ar RolePlay saucām OM palīgā, jo paši netiktu galā, tad šis jaunietis nolēma no mums bēgt, jo wanted listā bija + /find. Rly dzīvē lieks zvans un tiec atrasts jau.

Sākām gatvoties viņu meklēt + Rp, u.tt un šis jaunitis brauca tajā momentā garām un Melnis pabeidza RolePlay.  Un bez OM palīdzības sākām dzīties pakaļ, jā, bik sapisos ar binderi, bet rly Melnis izlaboja. Man vaina, bet tur pēc video redzams, ka savādāk nevarēja, jo čalis lēkā un skraida, tad aizbēg prom...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Video redzams ka skraidi apkārt kā negudrs un nepārtraukti taisi CR, kā realajā dzīvē to neviens nedarītu, jo uzreiz tiktu nolikts pie vietas, bet spēlē diemžēl nav iespējams ar rokām kādu noķert. Tāpēc arī pie pirmās izdevības sacuffoja tevi, jo RP nav iespējams uzrakstīt tik ātri arī ar binderi, lai varētu uzlikt cuff. 

Sūdzība aplama. Bez pilna ss vari nemaz netaisīt sūdzību nākošreiz.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...