• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Jackey_Alvarez hax un Sergejs_Ozols


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Chief_Santana

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Jackey_Alvarez, Sergejs_Ozols

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Jackey ir vai nu hph vai nu tas suds kip kad iesauj tad mazak hp nemas nost, jo es iesavu vinam 4 reizes ar deaglu vinam un vins vel bija dzivs

4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņu

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video) https://streamable.com/akhjmr

                                                                                                  https://streamable.com/sphgn8 

                                                                                                  https://prntscr.com/s3uchd

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Neviena vid nav mans ping tāka vsjo. Un tas ss neko nepierāda, jo šāvienu laikā man pings bija liels un tp serveris neskaitija damage.

nuub vēl šaušu tevi, jo ic ir iemesls low

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, JackeyMAD said:

Neviena vid nav mans ping tāka vsjo. Un tas ss neko nepierāda, jo šāvienu laikā man pings bija liels un tp serveris neskaitija damage.

nuub vēl šaušu tevi, jo ic ir iemesls low

ja ble, protams, visu laiku tev pings ir 60-80 un tiesi taja bridi tev pings bija virs 1000 :1f921:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pings vinam norm bija ja butu sudigs pings izmestu no servera vai lagotu ka vins ietu.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Jackobb said:

Pings vinam norm bija ja butu sudigs pings izmestu no servera vai lagotu ka vins ietu.

es par to pashu, citas reizes vinam ari bija norm pings un damage no deagle nemas tka no m4 vai kulaka :DDD

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, high said:

es par to pashu, citas reizes vinam ari bija norm pings un damage no deagle nemas tka no m4 vai kulaka :DDD

 

42 minutes ago, Jackobb said:

Pings vinam norm bija ja butu sudigs pings izmestu no servera vai lagotu ka vins ietu.

 

42 minutes ago, Jackobb said:

Pings vinam norm bija ja butu sudigs pings izmestu no servera vai lagotu ka vins ietu.

Nu huujzin jūs boti. Gadās ka internets pisas un ka biji blakus un pabiri kā mīkstais. 
Sūdzība ir aplama so ejat raudat citur. Ja nevarat pierādīt to kas nebija.

 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, JackeyMAD said:

 

 

Nu huujzin jūs boti. Gadās ka internets pisas un ka biji blakus un pabiri kā mīkstais. 
Sūdzība ir aplama so ejat raudat citur. Ja nevarat pierādīt to kas nebija.

 

boti ble? vec tu ar hph spele un tu sauc mus par botiem? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, high said:

boti ble? vec tu ar hph spele un tu sauc mus par botiem? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Kāds hph wtf? Esmu kruc prost un tu esi nuub ar viss beidzas.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, JackeyMAD said:

Kāds hph wtf? Esmu kruc prost un tu esi nuub ar viss beidzas.

:D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...