• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Suudziiba [Blake]


Recommended Posts

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

 

1. Tavs niks spēlē : Tito_Zambrotta

2. Administrātora niks spēlē : Blake Marson

3. Pierādījumi par pārkāpumu : BL

4. Apraksts par situāciju : Taatad sanjeemu 8 Bridinajuma punktus par nonRP invite, veelos redzeet Pieraadijumus par katru NONRP INvitu!! 

Link to comment
Share on other sites

6 brīdinājuma punktus, ja ko. Kad nopirki unbanu, tad vēl vienu iedevu. That means, kopā 6 un 1 WP tev jau bija, kurš nebija no manis. Vēlāk vakarā iemetīšu video par 6 NonRP /invite .

Būs edit.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Blake said:

6 brīdinājuma punktus, ja ko. Kad nopirki unbanu, tad vēl vienu iedevu. That means, kopā 6 un 1 WP tev jau bija, kurš nebija no manis. Vēlāk vakarā iemetīšu video par 6 NonRP /invite .

Būs edit.

Taatad ar matemaatiku tev izskataas klibo, Ja Pat man buutu virsuu viens! 
1+1= 3 BANS (Nopirku UNBANU)
1+1+1 = Bans (Nopirku UNBANU)
1+1
Man Sanaak 7 WP.
Bet takaa man nebij ne viena virsuu t.I 8 WP!!!! 

Gaidu 8 NonRP pieradijumus! 

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Tito.Z said:

Taatad ar matemaatiku tev izskataas klibo, Ja Pat man buutu virsuu viens! 
1+1= 3 BANS (Nopirku UNBANU)
1+1+1 = Bans (Nopirku UNBANU)
1+1
Man Sanaak 7 WP.
Bet takaa man nebij ne viena virsuu t.I 8 WP!!!! 

Gaidu 8 NonRP pieradijumus! 

2 plus 3 ir pieci , plus vel viens ir sesi 

Tev pašam būtu jābūt screeniem ar katru WP, lai man būtu jāatskaitas par tiem. Bet nu. Vēlāk būs par 6 NonRP invite.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Blake said:

2 plus 3 ir pieci , plus vel viens ir sesi 

Tev pašam būtu jābūt screeniem ar katru WP, lai man būtu jāatskaitas par tiem. Bet nu. Vēlāk būs par 6 NonRP invite.

Ja man bij 1ns! Taatad tu man iemeti veel 2vus = Bans, tad tu man iesmeereeji veel 3 = Bans, Un tad tu man uzliki veel divus.! :)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Blake said:

2 plus 3 ir pieci , plus vel viens ir sesi 

Tev pašam būtu jābūt screeniem ar katru WP, lai man būtu jāatskaitas par tiem. Bet nu. Vēlāk būs par 6 NonRP invite.

Ko Tu te lej, tito sēdēja mafbizā, kad tu viņam ņifkasu meti wp, lai gan vēl reportā rakstīju “ par ko tito wp, ja mums nav jaunu biedru”.

P.S cik alkooutletā skidku vari uztaisīt?

Edited by kris͏taps
+1wp
Link to comment
Share on other sites

Kā tas strādā ? :DDD Ja tev iedeva 7 dienas banu, tad trīs wp pazūd un sākās viss no jauna. 1-3, next bans un kur prikols ? 

@Tito.Z tochno zini, ka iedeva 8 wp, bet ne 6 ? :D Varam test, ja 1wp, tad iedos banu.  Varbūt pats kļūdījies, dod ziņu PM, ja vajag.  

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Visos WP gadījumos tika checkots clist, kur redzams, ka pirms ''Respawn'' ziņas, kuru uzmet arī gadījumos, kad kāds tiek invitots organizācijā - visi no jaunajiem biedriem bija bez organizācijas.

Pēdējos divos WP gadījumos - videoklipos - redzams, ka jaunie biedri paši sevi nodeva, uzrakstot kaut ko čatā citā dimensijā vai nosūtot tev SMS par to, ka ir Cluckin Bell'ā un gaida tavu invite organizācijā, tika vēroti viņi, rezultātā, redzams, ka bijuši bez organizācijas un nekādas RP situācijas par biedru pievienošanu organizācijā - nebija.

Nedomāju, ka pēc abiem automātiskajiem baniem par WP, tu būtu pircis unbanu 2 reizes, ja apzinātos to, ka šie brīdinājumi bija nepatiesi.

Also, šī nav pirmā sūdzība un reize par to, ka tiec brīdināts par NonRP invite organizācijā, visticamāk, vienkārši nebija laika RolePlayot vai gaidīt biedrus, kamēr tie atbrauks līdz hoodam, lai RolePlayotu, jo līdz mafbizz bija palikušas vien pāris minūtes.

Trešajā WP gadījumā arī redzams, ka spēlētājs jautāja pēc uninvite un 2 minūtes vēlāk tiek invitots organizācijā - pie tevis. Pietiekams laiks, lai aizbrauktu līdz tuvākajam Cluckin Bell. Nepietiekams laiks, lai aizbrauktu līdz Italian Mafia hoodam, izveidotu RolePlay situāciju un tiktu invitots organizācijā legit veidā.

WP tika mesti mafbizz laikā, jo bija nepieciešamība pārskatīt visus video par WP, lai pārliecinātos, ka tie ir saglabāti un ir patiesi.

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pag?  Tas ir viss ? Dzheki pa huudu nevar Skraidiit ? Tad Pieprasu, katru reizi ja kaadu ieraudziis hoodaa, jebkuraa MAf, LUDZU METAT WP!  Izraadaas nav atljauts pa hoodu skraiditii! 
Kur 7tais WP pieraadijums ? 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Tito.Z said:

Pag?  Tas ir viss ? Dzheki pa huudu nevar Skraidiit ? Tad Pieprasu, katru reizi ja kaadu ieraudziis hoodaa, jebkuraa MAf, LUDZU METAT WP!  Izraadaas nav atljauts pa hoodu skraiditii! 
Kur 7tais WP pieraadijums ? 

Kad respawnojas hoodā ''Respawn'' neuzrāda, tas uzrādas tikai tad, kad invito kādu. Un, ja nepamanīji, tad katrā video vismaz 3 reizes checkoju clist, pirms viņus invitoji. Viņiem tāda nebija - viņi nebija organizācijā. Jau augstāk minēju, ka bija 6 WP.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Blake said:

Kad respawnojas hoodā ''Respawn'' neuzrāda, tas uzrādas tikai tad, kad invito kādu. Un, ja nepamanīji, tad katrā video vismaz 3 reizes checkoju clist, pirms viņus invitoji. Viņiem tāda nebija - viņi nebija organizācijā. Jau augstāk minēju, ka bija 6 WP.

ieejam serverii uzmetiisi man 1 WP Testam!  Ja buus BANS tad tu reaali buusi iegraabies ja nebuus tad viss chill! 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Tito.Z said:

ieejam serverii uzmetiisi man 1 WP Testam!  Ja buus BANS tad tu reaali buusi iegraabies ja nebuus tad viss chill! 

To var redzēt pie /getstats , nevajag obligāti mest WP. Iespējams, ka viens bija par daudz, neesmu par to pārliecināts, kaut arī pēc katra WP pierakstīju telefonā, ka saņēmi par to un to biedru. Anyways, ja tā bija, tad rīt pajautāšu, lai to vienu tev noņem.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Blake said:

To var redzēt pie /getstats , nevajag obligāti mest WP. Iespējams, ka viens bija par daudz, neesmu par to pārliecināts, kaut arī pēc katra WP pierakstīju telefonā, ka saņēmi par to un to biedru. Anyways, ja tā bija, tad rīt pajautāšu, lai to vienu tev noņem.

Nu jaa No saakuma Samest, peec tam skaitiit, fcking genious.. Un galvenais mafbizaa mmmmm... 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...