• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

pauls mendez [sudziba]


s3Npa1

Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : boris_ibrahimovic

2. Administrātora niks spēlē : pauls mendez

3. Pierādījumi par pārkāpumu : https://prnt.sc/vncch4 rekur screen ka mes iespamojam rg, man vel dc chata teica ka viniem wep nav https://prnt.sc/vncm88

4. Apraksts par situāciju : uzpisa wp par to ka mes zogam terru kaut vai gsg iztrauceja kad mums bij terra.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Gaidi, lādējas iekšā!

Edit: 

2:46 Var redzēt kā tiek atvērta mape :) Ir redzams, ka gsg vs lsg ir 

Kā jau minēju -  Ja melosi administrācijai par nezagšanu, tad iedošu plusā vel 14d par meliem administrācijai!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, -Duksis said:

Gaidi, lādējas iekšā!

neaizmirsti pievienot video no 1 terras kura tu specoji un biji on

Edited by JackeyMAD
+wp//lieks posts
Link to comment
Share on other sites

0:51 un vēl 0:55  un vēl 1:36 var jau redzēt ka tu jau on biji atrāk, reporta teica kad gsg iejaucās kad bija lsg vs rg.

ja jau RG nebija wep kā tad mēs zaudējām ??? un gsg diezvai pārdotu wep.

Link to comment
Share on other sites

screenshots ir manejais tapec iepostosu

 

Paul tu biji on kad bija lsg vs rg kapec tu melo tu biji tur un specoji dod video no pirmas terras lol pat reporta var redzet ka tu biji jau on kad bija lsg pret rg

Edited by JackeyMAD
+wp//lieks posts
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Atgādināšu vēlreiz cilvēkiem ar mazu neironu skaitu smadzenēs... Ja tu māki lasīt, tad es jau minēju, ka pirmā terra man nemirgoja un tur varēja jebkurš izdomāt, kas pret ko karo(Tajā brīdi vienīgais acc on biju).  Man ir tikai vid par otro terru, kas bija gsg vs rg..

Edit: Tā ir RG problēma, ka wep nav. Nekur nav rakstīts, ka 2vas bandas var karot pret vienu. Tas ir kā 20 pret 10. Nav ko raudāt un šņukstēt zem deguna par to wp, kad terru "zog ". Pēc jūsu uzskaties tā ir palīdzēšana.. lsg tādi paši kā rg - noteikumus nezina un raud, kad admini slikti..

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...