• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība par Serveri] Met ārā no servera bez erroriem.


SparkieLv

Recommended Posts

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Tava sūdzība]

 

1. Apraksts par problēmu : Ieejot serverī viss aiziet kamēr esmu uz kājām. Tikko kā iesēžos transportlīdzeklī, momentāli tieku aizsviests uz desktop. Nevaru atrast risinājumu. Bāze san andreas man ir no steam, un samps lādēts gan no šī komūna, gan no oriģinālās mājaslapas. 

3. Pierādījumi par problēmu : Nevaru nofilmēt problēmu, jo tas notiek ''randomā'', jo šad un tad iekāpjot transportlīdzeklī viss aiziet un liekas ka viss čotka, bet tad atkal, kaut kādā momentā pēkšņi izmet. Faili man ir tīri, neko neesmu klāt lādējis, pat auto modus nē. Viss ir pilnīgi stock. Par to ka kompis man viņu varētu nepavilkt es šaubos. Ar draugiem GTA V bez lagiem.

Link to comment
Share on other sites

Tev rādās ka tu esi banots no servera? Ja jā, tad man personīgi palīdz samainot internetu. Samaini uz kaut kādu sūdu, ieej iekšā, izej ārā un samaini uz veco. Vismaz tas ir tā man, kā fixot savādāk - nezinu. 

Edited by Žigulis
+wp/lieks
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Capital said:

Tev rādās ka tu esi banots no servera? Ja jā, tad man personīgi palīdz samainot internetu. Samaini uz kaut kādu sūdu, ieej iekšā, izej ārā un samaini uz veco. Vismaz tas ir tā man, kā fixot savādāk - nezinu. 

Ne , vnk uz desktop izmet

 

Link to comment
Share on other sites

Tas nav serveris vainīgs, bet pats GTA.  Nolādē jauno gta un viss safe būs, ja nevari atrast, tad dod ziņu PM. 

TC

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...