• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Jamson_Leep un Condsty_Howard un Dairis_Diego


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Chandler_Princenton

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Jamson_Leep , Condsty_Howard, Dairis_Diego

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Apturēju Jamson par CSN pārkāpumiem, sāka dirst kaut kādu huiņu, mol - es neesmu Ceļinieks, sāku viņam teikt to, ka tam galīgi nav nekādas nozīmes, sāka beģt prom, ok. Turpina bēgt līdz vienā momentā mums pakaļā neiesēžas Condsty Howard, kurš ar savu FBI rancher traucē chase, taranē mani. Man ir liela nojauta, ka tur ir smuks MG pākāpums.
Chase laikā Dairis nonrp izleca no auto, pieļauju domu ka nemaz neatveidoja roleplay.

Tālāk tikām no viņa vaļā, vairākkārtēji centos nopitot Jamson uz highway, lai viņš tālāk nebēgtu. Beigās speciāli ielidoja ūdenī lai izvairītos no aresta, OOC tipa /su nepaspēju uzmest. 
 

Quote

Jamson pārkāpumi - MG, PG, NonRP, RP avoid. | Džeks nomgoja ar Condsty Howard lai iztraucē pakaļdzīšanos, chase laikā ielidoja ūdenī un bļāva no turienes, kaut gan salonā uzreiz būtu ūdens, ielidoja ūdenī lai izvairītos no IC cietumsoda.
Condsty_Howard pārkāpumi: - PG, CS, MG, NonRP | Džeks nomgoja ar Jamson, taranēja mani ar savu FBI rancheri, triecās manī iekšā, neerpoja.
Dairis_Diego pārkāpumi: PG, CS | Izleca no mašīnas laukā full speed, ignorējot savu tēlu un viņa dzīvību.

Videoklipu sākt skatīties no - 
4:43 līdz 4:47
6:22 līdz 8:10
10:10 līdz pašām beigām.


4. Kā vainas dēļ tas notika: Kādēļ Jamson bēga? Domāju ka dēļ tā, ka samp.lv ir viens liels stereotips, ka ceļinieki tikai var apturēt bet kādēļ Condsty sāka uzveties kā retards, nav ne mazākās nojausmas.

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Manuprāt šis ir ļoti smags pārkāpums, un moderātoriem vajadzētu sodīt attiecīgos spēles likumu pārkāpējus.

Edited by Žigulis
+wp/lieks
Link to comment
Share on other sites

12h, lai ievietotu mīnutes, seknudes no video par pārkāpumu.  Neviens negribēs patērēt 10 min tikai uz video! 

Nevienam neintresē kā tu tur brauc viņam pakaļ.

  • Like 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Žigulis said:

12h, lai ievietotu mīnutes, seknudes no video par pārkāpumu.  Neviens negribēs patērēt 10 min tikai uz video! 

Nevienam neintresē kā tu tur brauc viņam pakaļ.

Tu pilnībā neesi iesaistīts šajā sūdzībā un tavs komentārs ir pilnībā lieks. Administrātoram ir jāfiksē viss videoklips, lai iepazītos ar situāciju.
Beidz krāt postus un rakstīt huiņu, pirkteni. 
Lai tādi kā tu neaurotu, iedošu laiku - 
6:25.

Neesmu redzējis nevienā vietā informāciju, kurā būtu norādīts, ka man ir janorāda laiks, no kura skatīties videoklipu. Tu esi vienkārši bomba, žiguli. 

Edited by Žigulis
Es esmu moderators kurš pieskata forumu!
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Spēlētājs Jamson Leep saņems cietuma sodu uz 120 minūtēm par MG, NonRP un PG.

Spēlētājs Condsty Howard saņems cietuma sodu uz 150 minūtēm par MG, NonRP, PG un CS.

Spēlētājs Dairis Diego saņēms cietuma sodu uz 60 minūtēm par CS un PG.

TC

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...