• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība par administratoru] Jay_Heal


Capital

Recommended Posts

1. Tavs niks spēlē : Chandler_Princenton

2. Administrātora niks spēlē : Jay_Heal

3. Pierādījumi par pārkāpumu : 

4. Apraksts par situāciju: Apturēju vienu Vagos čuvaku, viss ok. Sāku rpot datubāzi, sāk mani šaut, sāk mani taranēt kaut kādi 2 ļoti jauki cilvēki. Izkāpju ārā un mani notriec, es uzreiz sāku šaut pa viņiem, rezultātā es saņemu sodu, jautājums - kādēļ? 
Pirmkārt - es esmu policijas virsnieks, mēs atveidojam ASV, jebkurā ASV štatā, likumdošana paredz to, ka ja tu brauc virsū kādam ar mašīnu, tas skaitās kā uzbrukums ar nāvejošu ieroci un tādos gadījumos, gan civilais, gan policists ir tiesīgs šaut.
Pierādījumi par to, ka tādos gadījumos šauj - Internetā videoklipu ir pietiekami, nesaskatu nevienā vietā ne CarDM, ne DM, jo cilvēki apdraudēja mana personāža dzīvību, es sāku cīnīties par to. Ja mēs ejam pēc tādas loģikas, tad - ja dzīvē tev uzbrūk manjaks un tu viņu nošauj, nogalini, tevi ir jāsoda par to ka tu cīnijies par savu dzīvību? Bruh, es labāk vergoju kā nēģeris.

 

  • Like 2
  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

es arī sēdēju tajā auto, un es nomiru tavas šaušanas rezultātā.

pievieno arī video, kur redzams, ja tev uzbrauc virsū, tad pasažieris jānošauj

  • Like 1
  • Downvote 8
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, healz ye said:

es arī sēdēju tajā auto, un es nomiru tavas šaušanas rezultātā.

pievieno arī video, kur redzams, ja tev uzbrauc virsū, tad pasažieris jānošauj

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Kāds sakars? Es šāvu pa auto , tas ka es trāpiju ne tam nenozīmē, ka tas ir DM, ākst.
Zini kas ir IC un kas ir OOC? Ja es nošāvu ne to, tad lai izdzīvojušie raksta sūdzību PD priekšniecībai, par to, ka es esmu noslepkavojis kādu nepatiesi.

Bruh...
Tu domā ka man ir SUPER-MEGA,ULTRA aims ka es varu trapit garam blakus sēdošajam? Mani nepis, kuru es nošāvu - sašāvu mašīnu, ja nomiri - tad lai tie kas palika dzīvi risina IC. 

  • Like 4
  • Upvote 6
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Jims locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...