• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

(sūdzība) antonio_ Garcia


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) Kristaps_Breidaks

2.Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Antonio Garcia 

3Apraksts par Pārkāpuma situāciju bez iemesla apturešana un ielikšana kamera uz  600 sekundem.

4. Kā vainas dēļ tas notika  vinja vainas dēl tas notika

5. Pierādījumi par Pārkāpumu( screenshot vai vidio)https://failiem.lv/u/jf24qfhcg

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Kur mans RP, netika filmēts kaut kā ne ? Tavi telefona screen ņem mutē :D 

Iemācies F8 nospiest , mazais.

aye, viss ar RP bija

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, NightEagle said:

Kur mans RP, netika filmēts kaut kā ne ? Tavi telefona screen ņem mutē :D 

Iemācies F8 nospiest , mazais.

aye, viss ar RP bija

Lohs esi? Nemaki rpot mazais tad klusē, nExT Curt Collin 

Edited by BrianSAD
+1wp un suspends // Lieks posts/Biedru apvainošana
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, NightEagle said:

Kur mans RP, netika filmēts kaut kā ne ? Tavi telefona screen ņem mutē :D 

Iemācies F8 nospiest , mazais.

aye, viss ar RP bija

tulīt ieliks vidio un tad jau redzesim,kas bij bet kas nē

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Kristaps Breidaks said:

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) Kristaps_Breidaks

2.Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Antonio Garcia 

3Apraksts par Pārkāpuma situāciju bez iemesla apturešana un ielikšana kamera uz  600 sekundem.

4. Kā vainas dēļ tas notika  vinja vainas dēl tas notika

5. Pierādījumi par Pārkāpumu( screenshot vai vidio)https://failiem.lv/u/jf24qfhcg

Papildininu: https://streamable.com/ctxxzy    

 

9 minutes ago, NightEagle said:

Kur mans RP, netika filmēts kaut kā ne ? Tavi telefona screen ņem mutē :D 

Iemācies F8 nospiest , mazais.

aye, viss ar RP bija

Kāds tur RP, viņš pat nekur nebrauca. Uzmeti /su un nošāvi, kāmēr skaidroju kā jābrauc. 

Edited by BrianSAD
0 wp
  • Like 1
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Eazy said:

Papildininu: https://streamable.com/ctxxzy    

 

Kāds tur RP, viņš pat nekur nebrauca. Uzmeti /su un nošāvi, kāmēr skaidroju kā jābrauc. 

Man matu sakārtojums labs ir ? :D Mazulīt, ja nezini story par to , tad nedirs, Breidaks LOG OFF vienmēr, kad ir RP, značīt, jāpis lode galvā. :D 

Tev jails arī būs par pussy mod. Ziepītes pacel vēl, lai tev dupsī var ieslidināt

KKā, tavs video nepis, free room daru ko gribu :D

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, NightEagle said:

Man matu sakārtojums labs ir ? :D Mazulīt, ja nezini story par to , tad nedirs, Breidaks LOG OFF vienmēr, kad ir RP, značīt, jāpis lode galvā. :D 

Tev jails arī būs par pussy mod. Ziepītes pacel vēl, lai tev dupsī var ieslidināt

KKā, tavs video nepis, free room daru ko gribu :D

a tu vienmer mani bez iemesla dm un  jaila bāz,.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NightEagle said:

Man matu sakārtojums labs ir ? :D Mazulīt, ja nezini story par to , tad nedirs, Breidaks LOG OFF vienmēr, kad ir RP, značīt, jāpis lode galvā. :D 

Tev jails arī būs par pussy mod. Ziepītes pacel vēl, lai tev dupsī var ieslidināt

KKā, tavs video nepis, free room daru ko gribu :D

rādi tad ludzu savu vidio no vid.reģistratora kur notika kautkada zagšana?

vai tu turpini jailot mani bez iemesla?

Edited by kaiminzs
wp
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kristaps Breidaks said:

a tu vienmer mani bez iemesla dm un  jaila bāz,.

neraudi, nabag. Mammai paprasi, lai iedod tev pa jebalu, paļubom iedos, jo smadzenes tev nav.

RP, ja no paša sākuma nav filmēts, nav mana vaina. Rācijā žiņoja, ka esi bruņots, atklāju uguni, lai sevi neapdraudētu.

Tu domā, ka man pis tas jails ? Koviks man srazu unjail iedos :D

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, NightEagle said:

neraudi, nabag. Mammai paprasi, lai iedod tev pa jebalu, paļubom iedos, jo smadzenes tev nav.

RP, ja no paša sākuma nav filmēts, nav mana vaina. Rācijā žiņoja, ka esi bruņots, atklāju uguni, lai sevi neapdraudētu.

Tu domā, ka man pis tas jails ? Koviks man srazu unjail iedos :D

nu tad luduz iemet savu vidio ka es tiku apturets ar iemeslu.

nav vidio kada tur saruna var but taalak? visiem tak jau paliek uzreizs skaidri bez pieradijumiem ka tu nemi un bez iemesla jaila iemeti.

ja jau no manas puses netika viss filmets, tad ganjau no tavas viss bij nofilmets loti skaidri, nav gadijuma tā?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kristaps Breidaks said:

nu tad luduz iemet savu vidio ka es tiku apturets ar iemeslu.

nav vidio kada tur saruna var but taalak? visiem tak jau paliek uzreizs skaisri bez pieradijumiem ka tu nemi un bez iemesla jaila iemeti.

ja jau no manas puses netika viss filmets, tad ganjau no tavas viss bij nofilmets loti skaidri, nav gadijuma tā?

Iemācies ielikt pieturzīmes ? Pēc tam parunāsim, nejēga. Mammai paprasi, lai tev nolādē FRAPS, jo esi zābaks.Tu domā, ka man piss tas jails, koviks iedos unjail, kkpd.

Rp bija, ja nemāki RP, tad pazūdi no šejienes, jo tādiem kā tev, te vietas nav. 

Smirdi un raudi tālāk, viss bija ar RP, man tas netruacē. Nu man ieliks jail, cerams, ka tavs -04 izaugs bik garāks.

Savu memīšu raudāšanu paturi pie sevis, gaidīsim ko acc teiks. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, NightEagle said:

Iemācies ielikt pieturzīmes ? Pēc tam parunāsim, nejēga. Mammai paprasi, lai tev nolādē FRAPS, jo esi zābaks.Tu domā, ka man piss tas jails, koviks iedos unjail, kkpd.

Rp bija, ja nemāki RP, tad pazūdi no šejienes, jo tādiem kā tev, te vietas nav. 

Smirdi un raudi tālāk, viss bija ar RP, man tas netruacē. Nu man ieliks jail, cerams, ka tavs -04 izaugs bik garāks.

cali antinionio, nevajak aisvainot kristapu preitaku!!!! bez warn es esmu kova caur citu acc

Edited by BrianSAD
+1wp // Lieks posts
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NightEagle said:

Iemācies ielikt pieturzīmes ? Pēc tam parunāsim, nejēga. Mammai paprasi, lai tev nolādē FRAPS, jo esi zābaks.Tu domā, ka man piss tas jails, koviks iedos unjail, kkpd.

Rp bija, ja nemāki RP, tad pazūdi no šejienes, jo tādiem kā tev, te vietas nav. 

Smirdi un raudi tālāk, viss bija ar RP, man tas netruacē. Nu man ieliks jail, cerams, ka tavs -04 izaugs bik garāks.

Savu memīšu raudāšanu paturi pie sevis, gaidīsim ko acc teiks. 

vidio es kautko nesaskatiju tavu foršo rp,un kurš runatu "par rp pats sac darit kko ar rp un tad tik citiem baz to acis 

 

 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, NightEagle said:

Iemācies ielikt pieturzīmes ? Pēc tam parunāsim, nejēga. Mammai paprasi, lai tev nolādē FRAPS, jo esi zābaks.Tu domā, ka man piss tas jails, koviks iedos unjail, kkpd.

Rp bija, ja nemāki RP, tad pazūdi no šejienes, jo tādiem kā tev, te vietas nav. 

Smirdi un raudi tālāk, viss bija ar RP, man tas netruacē. Nu man ieliks jail, cerams, ka tavs -04 izaugs bik garāks.

Savu memīšu raudāšanu paturi pie sevis, gaidīsim ko acc teiks. 

a ko man te tev nemt,un atskaitisties cilvekam,kurš bez pieradijumiem kautko murgo te.

Edited by kaiminzs
+1wp
Link to comment
Share on other sites

Antonio Garcia saņems sodu par CS, DM, MG un tiks izmests no organizācijas.

TC.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...