• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Raven Cammisano


Eazy

Recommended Posts

 

1. Tavs niks spēlē :Edvins Neimo

2. Administrātora niks spēlē : Raven Cammisano

3. Pierādījumi par pārkāpumu : Iztiksim, neredzu jēgu likt SS ar jail time.

4. Apraksts par situāciju : Lidinājos ar heli, paskatījos mapē, kur atrodas Otto(SFPD darbinieks), jo maucām pakaļ viņam ar heli. Izeju no afk - jails par CP. Kā var ar heli uztaisīt CP? Cik saprotu, tad Ravenam ir jāmācās termini, ko katrs nozīmē, jo nejēdz tos. Vai arī, lai filmē katru jail, jo paškaik nav vajadzīgs tāds admins, kurš nejēdz pat pašu elementārāko, kā arī sūdus vāra. 
P.S. Uz doto brīdi ir daudz labāki kandidāti, kuri piesakās uz acc statusu.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ko tu te pūt pīlītes. pajebaķ uz to wp, jo iesaistīts te esmu. tanī momentā kad Tevi ielika par saucamo ''CP'', nošņikerēji mūs ar propelleriem. Mani un Ravenu, loģiski ka Tevi ķurķī metīs par ''CP'', jo termins nav izdomāts priekš tā kad nozāģē čuvaku ar heli. Pieskrēji, uzliki mg zvaigzni par narkotiku kurīšanu kaut tanī momentā tupa čillojām ar Ravenu, nošņikerēji, mani ielika lvpd cietumā i boom tu raudi par cietumu? shut the fuck up skiddo

 

Edited by BrianSAD
+1wp // Lieks posts
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Hєяηαηɗєz ☭☪ said:

Ko tu te pūt pīlītes. pajebaķ uz to wp, jo iesaistīts te esmu. tanī momentā kad Tevi ielika par saucamo ''CP'', nošņikerēji mūs ar propelleriem. Mani un Ravenu, loģiski ka Tevi ķurķī metīs par ''CP'', jo termins nav izdomāts priekš tā kad nozāģē čuvaku ar heli. Pieskrēji, uzliki mg zvaigzni par narkotiku kurīšanu kaut tanī momentā tupa čillojām ar Ravenu, nošņikerēji, mani ielika lvpd cietumā i boom tu raudi par cietumu? shut the fuck up skiddo

 

Tev viss labi, vai varbūt man izsaukt ārstus priekš tevis? Rakstu 2 x - biju afk. Kā es tev su varēju uzmest, ja biju jail, domā ko raksti. AFK esot helis kustās virzienā, kurā lidoji, ja neesi pamanījis. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, BrianSAD said:

Ravena teksts: https://prnt.sc/xtsmm8

Ravenam ir jāsaprot, ka atrodoties AFK tu turpini kustību tajā virzienā, kurā lidoji. Ja viņš nemāk to pamanīt, pat lietojot WH, tad neredzu jēgu no viņa. Kā arī es tikko sapratu, kādēļ braucot gar staciju hp gāja nost auto, kaut neviena apkārt nebija. Kādēļ viņš ar Arnoldu bija uz jumta? Šāva pa auto?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, BrianSAD said:

Kārtējā ziņa no Ravena: https://prnt.sc/xtudls

Kā es varēju apgriezties, ja lidoju no skeitparka puses straight up uz staciju? Te useless kaut ko skaidrot, tas ir tas pats kā runāt ar sienu. Lai skatās Jims, vairs neko nerakstīšu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Broens locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...