• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sudziba//*Menti*//Andrejs_Perdelis


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Kane Krewazz

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Andrejs_Perdelis

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Noshava slimnīcā

4. Kā vainas dēļ tas notika : viņa

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)  https://streamable.com/5n89q0

  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kakulacitis said:

ai nabadzins, nosedeshu to jailinu :((( ej macities nevis met sudzibas

visticamāk no mentenes ar lidosi jo nu mentiem nevajadzētu dmot slimnīcā 

  • Like 1
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Keiņikz said:

visticamāk no mentenes ar lidosi jo nu mentiem nevajadzētu dmot slimnīcā + gaidi sudz kur tev hph! 

ahahhahhahaha, man nepis, pilnibaaaa. vari mest cik vien sudzibas gribi, tik postus pakraj, jo viena sudziba taksh nevar 2 lietas ielikt

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kakulacitis said:

ahahhahhahaha, man nepis, pilnibaaaa. vari mest cik vien sudzibas gribi, tik postus pakraj, jo viena sudziba taksh nevar 2 lietas ielikt

ja jau tev nepis tad kāpēc vislaik man dirs virsu pa to kad sudzibas lieku ? :D  

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Keiņikz said:

ja jau tev nepis tad kāpēc vislaik man dirs virsu pa to kad sudzibas lieku ? :D  

jo tu snich esi, kuram patik tādi ēzeļi kā tu, kas tik sūdzās jo vinus noshauj, tas ir debili, sha 2 projekti atversies, ieshu tur spelet, kur vismaz cerams tu nenaksi un neraudasi, ka tevi kads noshauj. Nepisies ar citiem, nebutu man mashinu shashavis, nebutu es tevi noshavis 2 reizes. Pats shaut nerubi un met sudzibas par citiem, ka hph un vel vis  kaut kas.

Labi, es ari esmu pasudzejies kaut kad, bet ne jau tik daudz, par katru reizi kad noshauj, tu raudi, a pats kip beigi nevainigais, tu butu mani noshavis, sheit mes tagad nerunatu.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kakulacitis said:

jo tu snich esi, kuram patik tādi ēzeļi kā tu, kas tik sūdzās jo vinus noshauj, tas ir debili, sha 2 projekti atversies, ieshu tur spelet, kur vismaz cerams tu nenaksi un neraudasi, ka tevi kads noshauj. Nepisies ar citiem, nebutu man mashinu shashavis, nebutu es tevi noshavis 2 reizes. Pats shaut nerubi un met sudzibas par citiem, ka hph un vel vis  kaut kas.

ej tad spēlē citos projektos un te nesmirdi :D bet nu tgd  Chat off lai izskata admini

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Keiņikz said:

ej tad spēlē citos projektos un te nesmirdi :D bet nu tgd  Chat off lai izskata admini

Kurs tad r0l1t3 40eur iemeta un nespele tur vairs ? Klauns.

Edited by BrianSAD
+1wp // Lieks posts
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, warosa said:

Kurs tad r0l1t3 40eur iemeta un nespele tur vairs ? Klauns.

es spēlēju kur gribu + ko  man tur darit ja on ir 3 speletaji? labak speleju samp lv nekaa to serv

Edited by BrianSAD
+1wp // Off-Topic
Link to comment
Share on other sites

Spēlētājs Andrejs_Perdelis saņems 221min cietumsodu par Dm

Paldies par sūdzību!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Korņa locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...