• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

sudziba gsg


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) :Bugsy_Krewazz

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) :gsg

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju :Čuvaki Arpus DB trāpija man pēc tam abi novāca...

4. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video)

https://streamable.com/8jssg8

 

  • Like 1
  • Upvote 2
  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

Nepis,šāvāt no arpuses ,šāvu atpakaļ. Anyway šaut varēju arī ne es, bet gan no labās malas,kā ari tas 2beidzamās tika trāpitas pa auto. Bet nu okey, anyway man ***.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Atļaušos atvērt un apstrīdēt sniegto sodu. Re kur ir redzams, kad paši izprovocē. + @Žigulis es neesmu tavu vārdu izskatīšanas grafikā redzējis , lai šonedēļ viņas izskatītu.. :(

Sūdzību, lai izskata sestie vai tie, kuri ir grafikā. 

 

  • Like 2
  • Upvote 2
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Kas par cirku?? Tagad par db nedos banus??? Man vienalga uz to grafiku.. 

Pats Jims teica drīkst skatīties sūdzības bez grafika. 

  • Upvote 1
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

KADS SAKAR AR PROCIVESHANU ? PROSTA GAIDIJAM BLE JOBANAS SEKUNDES KADA PROVICESANA + Nav atlauts arpus DB ble kāds sakars pizdu ***.

paši vainīgi kad brauca ārpusē ar DB..........

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bugsys pat nebija šāvis, viņš vienkārši gaidīja pēdējās sekundes, lai iebrauktu teritorijā, bet randomā atbrauc maha ar db un nošauj un kāda vispār provocēšana, ja pat viņš būtu šāvis, tad adminiem ir jāizkiko, nevis jādod atļauju taisīt ārpuss db, ja tā reāli ir, tad puse serverim jābūt false ban.

Edited by BrianSAD
+1wp // Lieks posts
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Andrjuha228 said:

Bugsys pat nebija šāvis, viņš vienkārši gaidīja pēdējās sekundes, lai iebrauktu teritorijā, bet randomā atbrauc maha ar db un nošauj un kāda vispār provocēšana, ja pat viņš būtu šāvis, tad adminiem ir jāizkiko, nevis jādod atļauju taisīt ārpuss db, ja tā reāli ir, tad puse serverim jābūt false ban.

 

9 minutes ago, Kronis said:

KADS SAKAR AR PROCIVESHANU ? PROSTA GAIDIJAM BLE JOBANAS SEKUNDES KADA PROVICESANA + Nav atlauts arpus DB ble kāds sakars pizdu ***.

paši vainīgi kad brauca ārpusē ar DB..........

KO jūs te ielīdāt zbaļi blet, neviens nesauca kunkstēt. Bans ir patiess, tak taisat ciet :D

 TC topiku blet

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Broens locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...