• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Paul Mendedz aka labs admins.


Recommended Posts

 

 

ivm50xps4n6m2xljr4.png

 

 

820898_m.png

 

 

[sAMP.LV] Sūdzības par administrātoriem

 

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administrātora niks]

 

1. Tavs niks spēlē : Shaw_Griffin

2. Administrātora niks spēlē : Pauls Mendez a.k.a GSG vecis :D 

3. Pierādījumi par pārkāpumu : Viņu daudz būs un ļoti pat. https://streamable.com/yzhped Mūsu gudram adminam patīk saviem draugiem naktīs mainīt nikus. 2: Lien citu sūdzībās un ver vaļā un mēģina ķip būt BIG BOSS jo viņi provocē un tāpēc droši var taisīt sūdus.  Šeit arī droši var palasīt 

4. Apraksts par situāciju : BIG jaunietis tēlo no sevis hvz ko, tik gribētu redzēt kā to pateiktu rly dzīve acs uz acs. :)  Es jau neko, bet Duksi... TU pats sampa esi statusus pircis un par vecāku naudu, tu pat vienmēr blatoji ar savu PC ko vecāki pirka un labāk būtu klusējis. :DD 

5. https://streamable.com/k64jjw Šeit tas sastāvs, bet pēc 5 minūtēm sēdēja gandrīz visi jaill + 2 saņēma banu par AA jo nodirsa mani. 

6. Var taču labi redzēt kādi čomi tur :D  6.1 Lai uzrāda visus VIDEO ar terram kur piedalās, bet maldos ka būs. 

@Sarkanais Kamars

Šeit lai neblatotu mazais draugs DC.  2: Otrā datu maiņa saviem draugiem + bez datu maiņas.  https://streamable.com/gnuid4 Izmanto adminu savā labā! 

Šeit ļoti labi var redzēt, ka soda pēc DM LISTA kaut kategoriski nevar + jo pasaka draugi un tāpēc dara to https://prnt.sc/10r7zyn  Adminam vajag redzēt situāciju ar savām acīm un tad sodīt!

Ja cilvēki negribētu spēlēt ar noteikumiem, tad diezvai rakstītu man DC un sūdzētos un dotu pierādījumus! 

Paldies par uzmanību!

  • Like 2
  • Upvote 2
  • Downvote 14
Link to comment
Share on other sites

Koaa ? :DDD es no jūsu tā saucamā "Bariņa " aizgāju pats prom!

Banus par AA es neesmu devis, droši skaties bana apl.

Es iedevu /mute par leksiku, bet gudrais admins noņēma..  Vienalga cik ir cilvēku, bet noteikumi visiem ir vienādi! 

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Žigulis said:

Koaa ? :DDD es no jūsu tā saucamā "Bariņa " aizgāju pats prom!

Banus par AA es neesmu devis, droši skaties bana apl.

Es iedevu /mute par leksiku, bet gudrais admins noņēma..  Vienalga cik ir cilvēku, bet noteikumi visiem ir vienādi! 

No "bariņa" tu neaizgāji, bet gan pārstāji spēlēt samp, mēs pārstājām komunicēt tajā channelā, jo pārgājām uz citu... Un tad vēl uz citu... Tagad jau vispār nezinu kurā sēžam.

Par AA atvainojis, paša kļūda, nepieversu tam skatu, jo tajā momentā specoji un likās ka tu arī nobanoji.

Dot /mute cilvēkam, kas reportā pasaka vārdu "ble" un kas pat nav adresēts Tev? *** tu pisies kko svešā sarunā? Māte nav mācijusi, ka svešās sarunās savu degunu nebāz? 

Nu ja, tu jau to pats nepamani, ka ja visus jailot par kkadu h***u, tad vnk paliek mazāk spēlētāju ? Tā ir bijis un būs. Un tagad saki, ka noteikumi visiem vienādi, tad kāpēc tu arī sevi nemet par BH, un vari nemaz neteikt, ka "es tā nedaru", jo visi tā dara, gan admini, gan spēlētāji, jo tu atrodi veidu kā izcelties un parādīt sevi no labākās puses, bet veci.. Kur tad paliek cilvēcīguma faktors? Vai tev tāda nemaz nav?

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Es ienākot on uzreiz specoju vienīgais darbs ko emu darījis kampēr atsāku spēlēt.  Un ar to grupējumu tu ļoti šaubies un to droši Melnim paprasi, viņš bieži mani sauca, bet pateicu nē!  Man tie ķip BIG samp draugi nav vajadzīgi,  es esmu labs tad, ja kaut ko no manis vajag. Cilvēki vienmēr spēlēs, ja viss būs saffe!  Pats esi teicis simtu vienu reizi manā priekšā "Samps hujna", bet pats spēlē, bet vēlāk saki man ka es nodiršu sampu un vēlāk nāku back. 

Salīdzinot tevi ar mani es varu to pateikt visiem, bet ne DC grupā saviem draugiem.  Runājot par to grafiku Jims pats teica uz viņu vienalga, ja grib skatīties tad droši var to darīt. Neiešu es šeit garus tekstus rakstīt jo neredzu baigo jēgu.

Gaidam atbildi un miers. 

Un paklau baigā jēga kovai maksāt lai viņam noņemtu adminu, ja viņs taisa hujnas un ir pierādījumi. Ja neviens negribētu ievērot noteikumus, tad man šos visu pierādījumus nesūtītu un nerkastītu 24/7 DC kad es atgriezos BACK.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Žigulis said:

Es ienākot on uzreiz specoju vienīgais darbs ko emu darījis kampēr atsāku spēlēt.  Un ar to grupējumu tu ļoti šaubies un to droši Melnim paprasi, viņš bieži mani sauca, bet pateicu nē!  Man tie ķip BIG samp draugi nav vajadzīgi,  es esmu labs tad, ja kaut ko no manis vajag. Cilvēki vienmēr spēlēs, ja viss būs saffe!  Pats esi teicis simtu vienu reizi manā priekšā "Samps hujna", bet pats spēlē, bet vēlāk saki man ka es nodiršu sampu un vēlāk nāku back. 

Salīdzinot tevi ar mani es varu to pateikt visiem, bet ne DC grupā saviem draugiem.  Runājot par to grafiku Jims pats teica uz viņu vienalga, ja grib skatīties tad droši var to darīt. Neiešu es šeit garus tekstus rakstīt jo neredzu baigo jēgu.

Gaidam atbildi un miers. 

Un paklau baigā jēga kovai maksāt lai viņam noņemtu adminu, ja viņs taisa hujnas un ir pierādījumi. Ja neviens negribētu ievērot noteikumus, tad man šos visu pierādījumus nesūtītu un nerkastītu 24/7 DC kad es atgriezos BACK.

Ja gribat, pox, liekat man wp, nepis par viņu.

Esmu teicis, ka samps ir huiņa un arī tagad saku.. un arī teikšu, ka samps ir huiņa, jo salīdzināt oriģinālo sa no sampa, un it īpaši ar samp.lv, tad paskaties cik te ir bugu un nepabeigtu darbu, pie kā vēl jāpieliek liela roka ir, bet tas nevienam nav vajadzīgs.. tādēļ no visa tā kopā ņemtā , man ir savi uzskati. Bet es , ja atgriežos sampā, nepērku uzreiz adminu, ne, tad pasaki, kāpēc uz tevīm visi ir tik uzēdušies, bet uz manīm nē? ja es esmu arī nesen tikai atgriezies?!

Salīdzinot tevi ar mani es varu to pateikt visiem, bet ne DC grupā saviem draugiem. - Vari man paskaidrot, ko tu ar šito teikumu gribēji teikt ? Vai nu tu man saki, ka es nevaru visiem kko pateikt, vai ko ? Vai arī , ka es baidos kko pateikt? Tak vot , veci.. Es nebaidos neko teikt btw. bik sapisies xd

baigā jēga kovai maksāt lai viņam noņemtu adminu - Ne tikai es tā uzskatu, bet gan daudzi tā uzsakata, es vienkārši citēju citu cilvēku vārdus.. 

Tu iepostoji sūdzību - , bet tajā pašā momentā es izēdu visus tavus faktus un izskaidroju kur tu biji netaisnīgs un salīdzinājumā ar tevi pagātnē, viņš neko BAIGI sliktu nav izdarījis...
Un kā tu saki " mēģina būt BIG BOSS ", šoreiz ir teikts par tevi.

Man pašam pret tevīm nekā kā pret cilvēku nav, bet... Nodirst sampu un pēc tam tur pat iemest norm naudas summu, lai kļūtu par adminu, tas ir bik stulbi un nesmuki pret komūna spēlētāju pusi , un tam piekritīs gandrīz visi..

Par šo tēmu var diskutēt ilgi un dikti, bet vai ir tam jēga?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

dalbajobs esi? pauls visu dara pa roleplay noteikumiem ko tu te pisies

Edited by BrianSAD
+1wp un suspend // Lieks posts/Biedru apvainošana
  • Like 7
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Sarkanais Kamars said:

Castellani kads tev sakars? Un ko pats Paul kluse? 

Ja tu būtu palasijis, tad es rakstiju, ka dukuram ir suspis + tie bija gan mani vārdi, gan viņa vārdi... Tad tas nesanāk, ka dukurs klusēja ;)

Un kāds man sakars? A vot tāds, ka ne tikai tās ir manas domas, bet, principā, ļoti daudzi cilvēki to pašu pilnīgi domā, tev jau tas pašam ir jāsaprot..

4 hours ago, Žigulis said:

Viņi taču big draugi A.k.A samperi kuriem skaudība, bet Paulam suspis jo nodirsa mani.  

A kas tev, skauž, ka kaut kādam, atšķirībā no tevis, ir draugi ? Nevis tikai viss ap naudu ir saistīts? :D Un parādi, umņik, no kuras puses man, vai viņam ir skaudība, to, ka tu nopirki adminu, vai ko? Vairāki ir manā pusē, pat pēc like var redzēt, ka tā ir pilnīgākā pohujisma attieksme gan no tevis, gan no īpašnieka pret spēlētājiem... Labāk to naudu būtu vecākiem iedevis, nekā pircis kādu "statusu", lai justos krutāks un ar to vel blatot, tas ir pilnīgakais debīlisms, veci..

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Es pis shitas ****** vel ir dziivs?

Ej tulpes lasi lielais pa purna devejs :D

Edited by BrianSAD
+1wp // Lieks posts
  • Like 6
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, SergejsMAD said:

Es pis shitas ****** vel ir dziivs?

Ej tulpes lasi lielais pa purna devejs :D

Es Labāk nepateiktu serGEJ :D 

Edited by BrianSAD
+1wp // Lieks posts
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, -Мажор said:

bļag...

un tas viss tpc, ka jus neviens nepalidzējāt zigim howardam balki aiznest :(

 

 

 

nu sacelta tāda trobele dēļ kkāda baļķa. bet viss safe tiku galā ar balki

tagad nesu tortīti

 

Pats konors kawfords steidz man palīdzēt nest tortīti. un kapēc pārējie nevar palīdzēt?

 

Edited by BrianSAD
+1wp // Lieks posts
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, †Zigys a.k.a. Zaige† said:

 

nu sacelta tāda trobele dēļ kkāda baļķa. bet viss safe tiku galā ar balki

tagad nesu tortīti

 

Pats konors kawfords steidz man palīdzēt nest tortīti. un kapēc pārējie nevar palīdzēt?

 

Es komandēju jūs, Zaig. 

 

 

Edited by D.Howard
+wp // Off- Topic
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...