• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība 2 ķīnieši


Recommended Posts

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Floyd 

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Eddy_Stefanos / Charly_Chaplin

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Video redzams 

4. Kā vainas dēļ tas notika : vina

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

čau zagli  kraš bija pret im  nevis SHady family 

apnika  serveri ddos kad GSG iespamoja  ? jeb ko jus tur meitenes zeltenes darijat ?

Servera Lagi

  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

man tik zel ir tos jauniesus, kuri doma, ka ddos bija tikai kubiku del XD tas viss bija tikai fun del un lai patrollotu sarkano XD ka redzejam rezultats not bad, bet ja jus tiesam domajat, ka tas bija tikai spama delj shaja ded serveri, tad jums ir steidzami jadodas uz tvaik iel <3 gaidu kartejo uzbrukumu no rg toxic bandas komentaros XD atslabstat cuvaki ( un ja vel kadas ipasas radibas doma ka tas bija tikai spama delj, kkad drizuma izlaidisu vidaku, varesim pasmieties kopa )

Edited by Ezerinjsh
lieks posts, +1wp
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Andrjuha228 said:

man tik zel ir tos jauniesus, kuri doma, ka ddos bija tikai kubiku del XD tas viss bija tikai fun del un lai patrollotu sarkano XD ka redzejam rezultats not bad, bet ja jus tiesam domajat, ka tas bija tikai spama delj shaja ded serveri, tad jums ir steidzami jadodas uz tvaik iel <3 gaidu kartejo uzbrukumu no rg toxic bandas komentaros XD atslabstat cuvaki ( un ja vel kadas ipasas radibas doma ka tas bija tikai spama delj, kkad drizuma izlaidisu vidaku, varesim pasmieties kopa )

''bij tikai fun''

tad man arī fun neko video neredzu tc.

 

  • Like 3
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...