• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Diego Ramze & Papa_Rimskij


Recommended Posts

Sveiki! Esmu jauniņā, man skumīgi, ka pirmais posts jāsāk ar sūdzībām, bet reāli tik īsā laika posmā, tik daudz sūdu redzēts. Ja mani liktu mierā un nešautu man būtu vienalga, bet šis jau kļūst personiski!

 

1. Tavs Vārds_Uzvārds (Serverī) : Kristīne Scofielde

2. Apsūdzēta Vārds_Uzvārds (Serverī) : Diego Ramze & Papa_Rimskij

3. Apraksts par Pārkāpuma situāciju : Es krāmēju maisus tad mani no muguras DM, pēc tam aizbraucot atpakaļ pamanīju, ka Diego hako (Video ir redzams) un mani vēlreiz DM. Pēc maisu nešanas skrēju uz staciju jo rolleris pazuda. Stacijā man bija izsaukums. Papa Rimskij bija vajadzīgs taksometrs. Esot pie slimnīcas tur viņš bija ar vēlvienu spēlētāju (Tas bija uz roolera vārdu nezinu). Tas otrs ar roleri lidināja man auto un sadauzija man auto un pazuda (Laikam kick). Labi mēs paņēmām rolleri un braucām un tad papa sāka lidot, laikam lai ātrāk būtu.

4. Kā vainas dēļ tas notika : Viņu nepacietības dēļ. Nepacietība ir sliktākā īpašība, tādus vajadzētu banot no dzīves, kas nevar mierīgi izdirāti kaut ko bez stres, Nedodievs tādiem reālā dzīvē būs auto tiesības! Skries neskatīsies un taisīs avarijas un līķus.

5. Pierādījumi par Pārkāpumu : (Screenshots vai Video) https://failiem.lv/u/pu5t9xz2x

Link to comment
Share on other sites

Domaju nav jega banot,es centos palidzet ,bet se ku reku,nosudz.

Un ja nobanosiet,nepirkšu unban,netaisos del ktkada bana papildinat kovas maku,serveris tapat jau bezmazvia sabrucis un driz nebus kas spele.

Ja bus ban,viss visu gaišu,vairs nespelesu.

Vel vēlos pateikt to kad zēļ kad serverī ir tā kad tikai sveiki caurā tiek ja tu pazīsti adminis vai arī esi organizācijā līderis ,piemēram Dome u.t.t.

Un atdzīstu ,es izmantoju hakus,bet tikai šoreiz un lai nogādātu to sūdzētāju līdz taxim,ko tas otrs hakeris uzspridzinaja.

Neko es neardu neko nedaru,tikai tīri nogādāju viņu.

 

  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Pūks said:

Domaju nav jega banot,es centos palidzet ,bet se ku reku,nosudz.

Un ja nobanosiet,nepirkšu unban,netaisos del ktkada bana papildinat kovas maku,serveris tapat jau bezmazvia sabrucis un driz nebus kas spele.

Ja bus ban,viss visu gaišu,vairs nespelesu.

Vel vēlos pateikt to kad zēļ kad serverī ir tā kad tikai sveiki caurā tiek ja tu pazīsti adminis vai arī esi organizācijā līderis ,piemēram Dome u.t.t.

Un atdzīstu ,es izmantoju hakus,bet tikai šoreiz un lai nogādātu to sūdzētāju līdz taxim,ko tas otrs hakeris uzspridzinaja.

Neko es neardu neko nedaru,tikai tīri nogādāju viņu.

 

Es neredzu kā tava hakošana palīdzēja, mums bija rolleris, mēs būtu aizbraukuši līdz taksometram un braukuši tālāk ar taksometru,  Bet tu ar to hakošanu augstākais ietaupīji 10 – 20 sek. vai aī gribēji pazīmēties meitenes priekšā. Reāli es nekur nesteidzos un tāda zīmēšanas uz mani iespaidu neatstāj. Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Uķi puķi,piekrītu visam,izņmeot tai daļai kur tu saki kad esi meitene! :)

Galīgi pēc meitenes neizsklausās,bet ok lai ir kā ir.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...