• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Deivid_Moore , mūsu izcilais admins.


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?: Raita_Cookie

2. Administratora niks iekš serverī?: Deivid_Moore

3. Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: DM bez ic iemesla .

4. Kā vainas dēļ tas notika? Viņa.

5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video:

 

 

 

Pēc notikušā viņš pat nevēlējās/baidijās izrunāties par notikušo .

Uz jautājumu " Kas ir DM ? " viņš izvairijās , tik pateica " Neuztraucies , es rpoju ! " un ar steigu aizbrauca prom. -_-

Link to comment
Share on other sites

Iespējams, ka bija iemesls, bet no tavas puses redzu CS, jo speciāli skrēji virsū lodēm, lai nomirtu.

Link to comment
Share on other sites

Iespējams, ka bija iemesls, bet no tavas puses redzu CS, jo speciāli skrēji virsū lodēm, lai nomirtu.

 

Da es pēctam prasiju kāds viņam ir IC iemesls. Pēctam pateica ic iemesls - " Melojāt , kad nopirkāt licenzi . " . Dafaq ,nu nezinu ja RL arī šitā darītu , melo un uz reiz nošauj ?

 

------

 

Un nejau mani vienīgo viņš nodmoja. ;) Arī Axel_Moore ja uzmanīgi skatās. :P

Link to comment
Share on other sites

IC iemesls pavisam vienkārš .

 

Mēs GsG taisijam ieročus , tad jūs sabraucāt visi uz fabriku jo jums prasija licenzi

Tad tu pati sapinies savos melos , jo tev prasija no kā pirkāt licenzi tu adbildēji "No odihaolo'

Tad pēc brīža atkal jums paprasija no kā pirk , un viens čalis teica , ka tu tajā brīdī nebiji serverī .

Un pārējais ir redzams video

 

 

http://www.bildites....3xahpckad6k.png

 

Edit: Tikai vajadzēja nofilmēt to , kā jus melojāt + es nebūtu sācis neko darīt ja jūsējais neerpotu , ka velk wep

Link to comment
Share on other sites

++ Admins nost bet lideris lai paliek !

Viņš ir perfekts Admins un Līderis, un nevajag te dirst tādi kā @Bakfire un @Howardmakers jums tik uzdirst uz cilvēka un viss , varu derēt ka jūs dienā 3 reizes darat.

Deividam ir attaisnojums, man video likās ka Raita nu un viņas mafija vai kas tur viņai noģopija GSG rūdu , vai arī GSG Raitas Mafia ir War. Kad es spēlēju nekas netaisija sūdzibas ja pretinieki nozog rūdu un nošauj.

Tātad no Raitas puses saskatu ka viņai ir CR maziņs Cs skrēja uz lodēm un Non Rp- Kurš īstajā dzīvē ietu uz lodēm.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...