• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

*** serveris izslegts


Ritvars111

Recommended Posts

Nafigam blad servaks ir ofline ko a blad nevar tikt iksa blad es dabuju kkadus purnus kas gatavi bija blad kapat sampu bet huju blad servaks ciet zajabal blad

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Ice_Dog_Lv said:

Nemīz. Domā kad update var uzlikt uz ieslēgtu serveri ? Uzliks update un tad ieslēgs.

a blad ja varbut kad lik tagad updatu vorsu ja blad

Link to comment
Share on other sites

nu blad zajabal cik ilgi var pipeleties gar updatu blad ko a blad @Sarkanais Kamars es tev dabuju paris purnus kad kadavi kapat normali blad sampu te blad sledz iksa servaku blad savadak man tads apisiens sanaka

Link to comment
Share on other sites

Vispār jā :D @Sarkanais Kamars slēdz iekšā vai nu arī kadu info iemet kad plānojas +/- reopening ar to update lielo. Vnk gribās baigi redzēt tos ritvara purnus kurus viņš ir salasījis :D  Drošivien kad būs riktīgi pizģuki jailā sēdēs banus raus dm cs ooc un pārējos visus terminus mauks vaļā :D  Diezvai kad kāds tur normāls būs bet nu huijsnim būs vismaz tauta kas ņemsies te kko :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ev ritvar onkul servers ir atvērts kraties tik iekšā ar visiem saviem čubāriem ko savāci:D Tik viena problēma ir servaks rubās ārā ja neviens nav on tā kā būs jums tur kādam jāsēž 25/8 vai nu ari ar kādu fake profku jāstāv on visu dienu :D Bet nu to jau tu nokārtosi lai būtu on visu laiku. Es zinu kad viss būs maizītē tu sakārtosi to ģēlu. Gan jau visi uz tevi paļaujās:D

Vienīgi bijis esot lielais RR un charis pa jaunu jātaisa un levelis jākačā un nauda jābugo pa jaunu būs bet nu tas huijsnim :D

Link to comment
Share on other sites

o bla tas tas ir labi zajabis blad teiksu chaliem lai pis ieksa servaka un sak hujarit blad nu blad huinja blad ja rubas noat bet *** sadodomas kauko blad a vins uz androidu ruka blad es varatu vecaja truba iekacat sampu un atstat visu laiku ieksa lai stav kads profils blad tagad jaunu nopirku te zvidrija veco varetu atstat sampam lai stav ieksa ieslekts a blad tas huinja afk ara nemetis ko a blad tas bija skaidrs kad bus vis no 0 jasak blad tas huinja tas nozime kad admini nebus jo adminam bija jabut ar kkadu leveli laikam 10 levelim blad a tagad vares hujarit ar haku blad un nebanos yebal blad 

Link to comment
Share on other sites

vinigi blad man isti laika nasanaks tagad tik janvari sanaks blad tagad blad jakaca h lai varam 5nedelas latvija tuset tagad jarauj pa 12-16h blad sodin viena brivdiena blad vakara varetu sakacata truba sampu blad tagad blad jalaiz uz bodem bus blad zajabal blad

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Ritvars111 said:

o bla tas tas ir labi zajabis blad teiksu chaliem lai pis ieksa servaka un sak hujarit blad nu blad huinja blad ja rubas noat bet *** sadodomas kauko blad a vins uz androidu ruka blad es varatu vecaja truba iekacat sampu un atstat visu laiku ieksa lai stav kads profils blad tagad jaunu nopirku te zvidrija veco varetu atstat sampam lai stav ieksa ieslekts a blad tas huinja afk ara nemetis ko a blad tas bija skaidrs kad bus vis no 0 jasak blad tas huinja tas nozime kad admini nebus jo adminam bija jabut ar kkadu leveli laikam 10 levelim blad a tagad vares hujarit ar haku blad un nebanos yebal blad 

Var var no android tik iekšā protams ja tā kaste ir on :D A hujzin kas ar to afk vai met ārā vai nē. Teorētiski tā sanāk kad admini nav pašlaik kamēr nenopirks vajadzīgo līmeni :D Tā kā davaj lai čaļi vaktē kad būs on sāk maukt vaļā ar visu cleo mapi vaļā :D Tad jūs apskatās kas jums tur sanāk ar to afk iemet info kā strādā viņš mošk varēs čarim level 3 dabūt darbā atrodoties :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...