• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

netieku Spele


Jack_Tyler.

Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?: james_Tyler

2. Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: Kad uzrakstu paroli es nimirstu un mani izkiko uz ta visu laiku:@

3. Bugs/kļūda/Cits(Vajadzīgo iezīm)? Bugs drosvien

4. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video:http://www.bildites.lv/viewer.php?file=sg8md9sxlqmxnmxychjy.png

Link to comment
Share on other sites

hmh...Nu nezinu kas tā pa problēmu.CIk ilgi teu tas jau ir?Dienu/divas?Moš varēšu palīdzēt

Kr4 es prasiju lai mani reinvite mani izmeta un izkikpja par kip citu lietosanu nacu atpakal un nevareja visu laiku ta darija

Link to comment
Share on other sites

Kr4 es prasiju lai mani reinvite mani izmeta un izkikpja par kip citu lietosanu nacu atpakal un nevareja visu laiku ta darija

Ja tas teu 1 dienā un visu laiku ja nēsi izslēdzis/restartējis PC tad mos ta ir ping jeb fps problema bet ja nē tad es īsti nezinu kas pa vainu.
Link to comment
Share on other sites

Ja tas teu 1 dienā un visu laiku ja nēsi izslēdzis/restartējis PC tad mos ta ir ping jeb fps problema bet ja nē tad es īsti nezinu kas pa vainu.

Es parinsteleju Sampu restarteju PC un vng taspats

Link to comment
Share on other sites

Es parinsteleju Sampu restarteju PC un vng taspats

Skaidrs tad laikam diemžēl nezinu kas pa problēmu.Ieteiktu pamēģināt ātri uztaisīt jaunu acc samp serverī un test vai tas pats un ja tas pats tad kautkas ar gta moš bet ja ar citu acc tas gļuks nau tad kautkāda vaina ir acc un lai to izlabotu moš sazinies ar auri lai viņs tevi ātri teleportē bet šaubos vai paspēs.
Link to comment
Share on other sites

Skaidrs tad laikam diemžēl nezinu kas pa problēmu.Ieteiktu pamēģināt ātri uztaisīt jaunu acc samp serverī un test vai tas pats un ja tas pats tad kautkas ar gta moš bet ja ar citu acc tas gļuks nau tad kautkāda vaina ir acc un lai to izlabotu moš sazinies ar auri lai viņs tevi ātri teleportē bet šaubos vai paspēs.

Uztaisiju citu acc nebija tas

Link to comment
Share on other sites

Auri arī ir tikai cilvēks, un vēl mācās pamatskolā. Saprotami, ka viņam laika vairs nav, kā bija vasarā.

 

Uzjautā kā cilvēku, nevis ''EU, čalīt, pacan'' vai tml. tad atbildēs.

Link to comment
Share on other sites

Auri arī ir tikai cilvēks, un vēl mācās pamatskolā. Saprotami, ka viņam laika vairs nav, kā bija vasarā.

 

Uzjautā kā cilvēku, nevis ''EU, čalīt, pacan'' vai tml. tad atbildēs.

Bet nu kada jega raksti ka grib neatbil vienu bridi atbildeja tad vairs ne izgaja off un pazuda -_- zbal jau

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

šitais prikols man arī gadās, gadijumā tevi nekikoja, kad mēģināji šaut?

 

Tgd vispār man rāda, ka esmu banots, vakar 1 pa nakti gaju off jo uzbruka hakeris, tgd iejiet nevaru!

Link to comment
Share on other sites

šitais prikols man arī gadās, gadijumā tevi nekikoja, kad mēģināji šaut?

 

Tgd vispār man rāda, ka esmu banots, vakar 1 pa nakti gaju off jo uzbruka hakeris, tgd iejiet nevaru!

Ne mani kikoja kad uztaisija reinvite

Link to comment
Share on other sites

ujuj,man tas pats bija, klausies ,kā dar:

1.Iebindo ātri /acceptdeath (zinu uz reiz kiko,tpc iebindo)

2.Ej visu laiku IG tevi metis,bet ik pa 1sec pajies,un tā visu laiku,kamer beidzas slimnicas sekundes... man palidzeja,ma

ns izgudrojums,veiksmi!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...