• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Auri_Musimo, Deivid_Moore


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?: Chuck_Brand

2. Administratora niks iekš serverī?: pec nosaukuma var redzet.

3. Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: Aizbraucu uz Albania mafia hood, lai satiktu vienu NonRperi, kursh nozaga ar NJ pashinu ieprieksh. Satieku Barnijs_Gumballs, vinjs uztaisa OOC insult un ar savu draudzinju sak shaut, es abus noshauju un mani par to Deivid_Moore iemet jail par SK, uzrakstu par /report ''Deivid tu lkm dauzits esi" un Auris man uzliek chata banu. KUR VISPAR LOGIKA?

4. Kā vainas dēļ tas notika? : Deivida!

5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video:

kelsuo8oeekdcwxc8ocx.png

ptkbpkcifvdf583f7vnk.png

 

 

Veletos uzzinat, kadelj Deivids mani iemet jail par Sk, bet neiemet Barniju par OOC insult?

Link to comment
Share on other sites

sorry par postu, bet

 

Foršsi, adminam nebrauc augumā labāk! :D

 

 

Man taksh galigi pajaat, lai pashi iever noteikumus, attiecas vienlidzigi un pashi nedirsh, tad ari neviens vinjiem nedirsis virsu!

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Šeit izskatās tā, ka Deivids akli ticēja /reportam vai lodzinam, kas parādas adminiem, jo ja viņŠ būtu viņu specojis, tad pamanītu OCC insultu ^_^

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Šeit izskatās tā, ka Deivids akli ticēja /reportam vai lodzinam, kas parādas adminiem, jo ja viņŠ būtu viņu specojis, tad pamanītu OCC insultu ^_^

 

Pilnigi piekritu, butu vispirms parliecinajies, kas noticis.

 

 

 

Atlaushos pacelt, Deivid ko teiksi?

Link to comment
Share on other sites

Pilnigi piekritu, butu vispirms parliecinajies, kas noticis.

 

 

 

Atlaushos pacelt, Deivid ko teiksi?

 

Amm , reportiiem neticu , vienmēr pārbaudu .

Kur teici , ka viņam bija ooc insults neredzēju , atnāca reports uzreiz gāju skatīties

Šis te derēs ???

 

http://www.bildites.lv/images/dn2norrb0yq4z0l9qtp5.png

Link to comment
Share on other sites

Amm , reportiiem neticu , vienmēr pārbaudu .

Kur teici , ka viņam bija ooc insults neredzēju , atnāca reports uzreiz gāju skatīties

Šis te derēs ???

 

http://www.bildites....yq4z0l9qtp5.png

 

 

Tur jau tas prikols, ka Aurim, neko nezinot soda to kuru grib. Butu parliecinajushies kas un ka notika un viss!

Un dvj, tgd liec vinju ar OOC insult!

 

 

 

 

Edit: Zinu ka vinjus nesodis, bet gribetu lai jus saprastu vispar, ka VAJAG PARBAUDIT PIRMS KKO DARI!!!

Edited by Chuck_Brand
Link to comment
Share on other sites

Ko man pārbaudīt, es tevi varu kautvai nepatiesi ielikt jailā, bet tev nav tiesību man dirst virsū.

 

 

EDIT: domāju, kautko aizvainojošu.

 

Da ladna, ja gribeshu tad dirsishu, nobanosi? Man atshkiriba no tevis un parejiem kuri droto 24/7 ir dzive.

Ieteiktu tava vecuma labak iziet ara un paelpot svaigu gaisu, nevis visu dienu pie PC nosedet.

Par temu, dirsishu cik gribeshu! B)

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

sor pa post...

Tas pat nav SK Deivid... -_-

Piekrītu, SK tas nav.

 

 

Da ladna, ja gribeshu tad dirsishu, nobanosi? Man atshkiriba no tevis un parejiem kuri droto 24/7 ir dzive.

Ieteiktu tava vecuma labak iziet ara un paelpot svaigu gaisu, nevis visu dienu pie PC nosedet.

Par temu, dirsishu cik gribeshu! B)

 

 

 

Nu ja dirsīsi cik gribēsi, tad sēdēsi attiecīgi arī.

Uzskatu, ka mute ir patiess, bet SK nav gan.

Mans viedoklis un piedošanu, ka iejaucos.

Link to comment
Share on other sites

Es 24/7 spēlēju? Kamēr viens veido sūdzību, ka nēesmu aktīvs, otrs jau paspēj dirst, ka esmu 24/7 online.

Dirsīsi - dabūsi flagu (Forumā), dabūsi banu (IG). Šeit lielās mutes tik ātri aizvērtas, neviens admins neļaus, lai viņam tupi sāk dirst virsū.

 

 

Lkm nesaprati, ka man GALIGI PAJAT, bano, IP change, sobis ieksh pc un aidaa.

Link to comment
Share on other sites

Tak skrīnos var redzēt, ka tu dmoji, labi, Deivids kludijs, SK tur nav, bet OOC insultu viņš nevarēja redzē, jo sāka specot pēc pirmā dm'a.

Ja gribi, lai soda albāni, raksti sūdzību par viņu. ^_^

 

P.S. Pirmaja posta domaju, ka tu viņu tikai nošāvi, nevis visus kam ir violets /clist :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

sor pa post...

Tas pat nav SK Deivid... -_-

 

Nepiekritīšu Sk nav tikai atdzimšanas vietā , Sk ir Arī tur kur stāv mafijas auto

Link to comment
Share on other sites

Tak skrīnos var redzēt, ka tu dmoji, labi, Deivids kludijs, SK tur nav, bet OOC insultu viņš nevarēja redzē, jo sāka specot pēc pirmā dm'a.

Ja gribi, lai soda albāni, raksti sūdzību par viņu. ^_^

 

P.S. Pirmaja posta domaju, ka tu viņu tikai nošāvi, nevis visus kam ir violets /clist :ph34r:

 

 

Vispar noshavu to pirmo, pectam to kursh ir Deivida SS shaava uz manis, taka tapat Deivid nepatiess jail! Jo noshavu vienu par OOC insult, otru ka aizstaveshanos!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...