• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Andrejs cirvis , pro admins.


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?: Andrew_Klepto

2. Pārkāpēja niks iekš serverī?:Andrejs_Fedotenkovs

3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo:Syy , nabagi nak uz fabriku , mirt Andrejs lašara mani nevar nošaut , izdomā ka labak ielikt cietumā , ar iemeslu Hp HAKS , uz 6000 sec.

4. Kā vainas dēļ tas notika? Tā atmarozaka.

5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video:

 

ANDREJ IELIEC BILDI KUR ES AR HP HAKU TAVIJU.

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Es ,nesaprotu kas tas tads vispar ir par admin ,jo tādu es vispar pirmo reizi redzu ! -_-

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Da jus Lm Visi hakeri es ari esu pro Ieet ar hakiem nošauti vai hp haku uzlikti!Vipa deretu audio paskatities ieej pašiem uz Lm Un skaisti un jauki redzes! Dm Norp,no reson enemy galigi ar visiem! Pa temu cirvji un Viens lielu lohu bars ir tie kuri čito! Tada sanak Loxi esat jus! Taka man te nekas nav japierada! Var citiem pleyeriem speletajiem Pajautati! Vai uzstaisi foruma aptauju un redzesi domas!

Atvavainojos Par gramatiskajam kļudam!

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Ja tu kicko vai jailo par hakiem vajag pierādījumus

Un adminiem nav smuki nodirst spēlētājus/Organizācijas

Un man ir daudzas lietas par ko varētu pasūdzēties par tevi

 

Nu ko tad nesudzies! Ak mans dievs! Kas tev neļauj sudzeties?!

 

Es Vismaz čitoju Bet neazitieku nevienu citu Fuck jeah!

Link to comment
Share on other sites

Ja tu kicko vai jailo par hakiem vajag pierādījumus

Un adminiem nav smuki nodirst spēlētājus/Organizācijas

Un man ir daudzas lietas par ko varētu pasūdzēties par tevi

Ja tu kicko vai jailo par hakiem vajag pierādījumus

Un adminiem nav smuki nodirst spēlētājus/Organizācijas

Un man ir daudzas lietas par ko varētu pasūdzēties par tevi

 

Un te tu saki "adminiem nav smuki nodirst spēlētājus/Organizācijas"

Padomājat , kā jūs administratorus nodiršat , mēs jau neko pretī teikt nevaram..............

Link to comment
Share on other sites

Nu ko tad nesudzies! Ak mans dievs! Kas tev neļauj sudzeties?!

 

Es Vismaz čitoju Bet neazitieku nevienu citu Fuck jeah!

 

Piedod, bet tu esi dalbajobs, cik auģikam pārskaitiji?

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Nu jurīt fedja visus nodirš un atzinās, ka hako

Tas ir normāli?

 

Cilvēkam nervi neizturēja , kuram negadās

Nav pieķerts hakojot , un ne man tur spriest

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Viņš ir norperis. Tas ir skaidrs. Un skauž, ja pat ar rp nošauj. Fabrikā. :D

 

Protams protams Harit ar visu rp iemeslu tu šauj nost! Un no reson enemy! Cool ta tik turet!

Link to comment
Share on other sites

Da jus Lm Visi hakeri es ari esu pro Ieet ar hakiem nošauti vai hp haku uzlikti!Vipa deretu audio paskatities ieej pašiem uz Lm Un skaisti un jauki redzes! Dm Norp,no reson enemy galigi ar visiem! Pa temu cirvji un Viens lielu lohu bars ir tie kuri čito! Tada sanak Loxi esat jus! Taka man te nekas nav japierada! Var citiem pleyeriem speletajiem Pajautati! Vai uzstaisi foruma aptauju un redzesi domas!

Atvavainojos Par gramatiskajam kļudam!

Pirmkārt tu nemāki rakstīt, otrakārt Tu te apvaino Vilderus ja.Vilderi the best family EVER! lol!
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...