• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Bans.


Deivid

Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?:Deivid_Hill

2. Administratora niks iekš serverī?:Auri_Musimo

3. Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo:Viņš unban topikā uzraktīja 2 reizes unbans būs TC. Bet unbanu gaidu 1mēnesi tiko uzrakstījui no jauna topiku atkal pateica unbans būss un ban kā stāv tā stāv. Vēlos spēlēt serverī.

4. Kā vainas dēļ tas notika?Viņa

5.Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video:Nevaig.Link uz ban apelācijām http://www.samp.lv/i...3-bans-no-aura/ unhttp://www.samp.lv/i...104#entry161104

Link to comment
Share on other sites

Uztaisi vēl 42 topikus.

VNK. Apnicis gaidīt teici ieiešu IG unbanosi es jau vesalu mūžību gaidu. Pie servera lista paskatos tu iekš serverī. Ieeju samp mājas lapā tu vēl neesi unbanojis. Tev patiktu sēdēt gandrīz 2 mēnešus ar banu un vislaik saka būss unbans?

Link to comment
Share on other sites

Jā, problem?

Nevari tagad unbanot gribas paspēlēt serverī. Kpc uzreiz neunbano kad pateici būss unbans?

Link to comment
Share on other sites

Atvainojos par postu^

Tu visu dienu bojā ar savu mazo bērnu ķērkšanu!

Paldies Audio ka atļāvi izteikties!

Link to comment
Share on other sites

Atvainojos par postu^

Tu visu dienu bojā ar savu mazo bērnu ķērkšanu!

Paldies Audio ka atļāvi izteikties!

Negribi nelasi ko es raktu. Domāju ja tev stāvētu bans gandrīz 2 mēn. un unban topickā būtu raktīts ''unbans būss'' tu ar vislaik prasītu kpc tevi neuznbano!!

Link to comment
Share on other sites

Pērc unban un viss, apnīk ka visu dienu spamo.

Gaidu unban. Neesmu vainīgs. Admina kļūda banojot mani.

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Tak prasi willardam, tas unbanos, Aurim attieksme baigi mainījusies.

Wilards neatbild un neviens cits admins arī neatbild nezinu ko iesākt. Atsaucaties kāds admins kas spējīgs unban.

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...