• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Jebnūtījs Edījs


-Kyrnt

Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?:Roland_Durant

2. Administratora niks iekš serverī?:Edijs_Tremeks

3. Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo:Mani pieņēma "Albān mafija" kad izvēlējos skin mani kāds admins izkikoja vai serveris ķipa čiti,šis tiz*is ADMINS skaitās,paņēma iebāza cietumā uz 10k sec "skin bug" akd....Cerams tevi Edij sodīs un izmetīs no tiem adminiem -_-

4. Kā vainas dēļ tas notika?Viņu

5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video:http://failiem.lv/u/zcmjuqo

Link to comment
Share on other sites

Atvainojos, bet par šo bano ārā, tev vēl paveicās ka Edijam nav pieeja /ban, savādāk varētu sēdēt 2 dienas bez sampa, labāk pasēdi tās 3h jailā, nevis jēli nodirs adminu. : ]

 

Silts ieteikums

Link to comment
Share on other sites

Atvainojos, bet par šo bano ārā, tev vēl paveicās ka Edijam nav pieeja /ban, savādāk varētu sēdēt 2 dienas bez sampa, labāk pasēdi tās 3h jailā, nevis jēli nodirs adminu. : ]

 

Silts ieteikums

kapēc ban? ;d
Link to comment
Share on other sites

Atvainojos, bet par šo bano ārā, tev vēl paveicās ka Edijam nav pieeja /ban, savādāk varētu sēdēt 2 dienas bez sampa, labāk pasēdi tās 3h jailā, nevis jēli nodirs adminu. : ]

 

Silts ieteikums

Neesmu jau es vainīgs tieši tad kad izvēlējos skin un mani izkiko!
Link to comment
Share on other sites

Atvainojos, bet par šo bano ārā, tev vēl paveicās ka Edijam nav pieeja /ban, savādāk varētu sēdēt 2 dienas bez sampa, labāk pasēdi tās 3h jailā, nevis jēli nodirs adminu. : ]

 

Silts ieteikums

likmajpusi, viss sākās ar to ka Edijs izkickoja Roland`u no servera. Pēc kā, viņš skin bug nevarēja novērst, sanāk, jails nepatiess.

Bet pa topika nosaukumu vismaz 7dienu suspends.

Piedodiet par post!

Link to comment
Share on other sites

likmajpusi, viss sākās ar to ka Edijs izkickoja Roland`u no servera. Pēc kā, viņš skin bug nevarēja novērst, sanāk, jails nepatiess.

Bet pa topika nosaukumu vismaz 7dienu suspends.

Piedodiet par post!

 

Es viņu neizkikoju! - sāku specot, jo metās info, ka lieto vairākas x mahas labošanas haku - Būs video, kā tu tērē laiku, nevis nomaini skin, ja jau kāds tevi tā izkikoja!

 

http://www.youtube.com/watch?v=e7I1FLkxnkg&feature=youtu.be

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Edijs kruc

Krājam uber postus, ne?

Un Edijs kruc, Mike kruc, Auris kruc, Amaru kruc, Gedvils kruc, WFG kruc, Audio? Audio........

 

 

Edij, piedo, laikam nesapratu īzsti to situāciju. :wub:

Link to comment
Share on other sites

Krājam uber postus, ne?

Un Edijs kruc, Mike kruc, Auris kruc, Amaru kruc, Gedvils kruc, WFG kruc, Audio? Audio........

 

 

Edij, piedo, laikam nesapratu īzsti to situāciju. :wub:

 

Par skin bug dod 3h jail! vai pat 1-7 dienu banam!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...