• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Gedwil_Quattros


Xaprok

Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?: Blake_Shepard

2. Administratora niks iekš serverī?: Gedwil_Quattros

3. Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: Braucos uz SYY hood man vienkārši admins uztriecās virsū un sāka izspiest naudu būtībā jo tas notika viņa vainas dēļ , beigās arī iedevu lai jail nesēdētu , jo vajadzēja uz karjerām braukt rūdu vākt. Vēl apsaukājās , kā arī viņu var nosaukt par rasistu.

4. Kā vainas dēļ tas notika? Viņa

5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video: http://failiem.lv/u/pwklitf

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Neko pārkaptu neredzu.

 

Mmmm... tad jau iznāk , ja es staigāšu pa spawn un visus saukāšu par sukučiem man neko izdarit nevares ja ?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Mmmm... tad jau iznāk , ja es staigāšu pa spawn un visus saukāšu par sukučiem man neko izdarit nevares ja ?

Atvainojos par postu.

 

Bet ja tas būtu publiskā vietā (spawn). Ja to darītu tas būtu CS.

 

Link to comment
Share on other sites

Atvainojos par postu.

 

Bet ja tas būtu publiskā vietā (spawn). Ja to darītu tas būtu CS.

 

Es runāju vispārēji tad jau visi tagad vnk sūtīs sms citiem "Yo sukuci" utt ar citiem lamu vardiem un tā + tādu rīcību no admina nebiju domājis sagaidīt .

Link to comment
Share on other sites

 

 

Es runāju vispārēji tad jau visi tagad vnk sūtīs sms citiem "Yo sukuci" utt ar citiem lamu vardiem un tā + tādu rīcību no admina nebiju domājis sagaidīt .

Atkal atvainojos.

Bet Gedam syy nepatīk :S

Link to comment
Share on other sites

Viss notika IC un nekas nav pārkāpts, pats esmu 20 k atdevis viņam par bamperi, bet tā jau ir tikai nauda.

 

Lieta jau nau par to ka man viņam bija jāmaksā , tas jau man vienalga :D

Es vienkārši nesaprotu , kāda fakin sakarā viņš kautko sāk dirs* virsū . Tas vnk nau normāli !

Link to comment
Share on other sites

Nav pārkāpums, besī šīs nejēdzīgās sūdzības!

 

Iespējams, ka pats ietriecies viņa mašīnā, par to arī nācās tev samaksāt! ;)

 

TC

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...