• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība]Ballas DB


Recommended Posts

820898_m.png

 

Matt Taylor

David Travore

Roland Colins

820898_m.png

 

Sūdzības rakstīšanas paraugs

 

1. Tavs niks iekš serverī?:Diego Mortez

2. Pārkāpēja niks iekš serverī?:

Rolands:DB tera

Matt : Prosta DB;DM;nonRP

David: Lidzdaliba

3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo:

Augšā uzskaitīts.

4. Kā vainas dēļ tas notika?:Viņu

5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Vienmēr par šiem sūdzības man, vienu brīdi braucu db no moča un pats šāvu, pateica, ka nevar pats šaut, bet tas, kas sēž aizmugurē drīkst.. neko nesaprotu..

Link to comment
Share on other sites

njaa normals DB no mocha

 

 

8r479xv9n9oczoz4wbgh.gif

Joe_Strong [DZIVS]

 

Janis_Strong [MIRIS]

8r479xv9n9oczoz4wbgh.gif

Edited by Vilders
+ 10 warn, par postošanu sūdzībās. // Vilders.
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

njaa normals DB no mocha.

 

Nekrāj postus.

 

P.S Diego, un jūs, ko jūs darijāt pēc terras?

DB no moča, DM, vaitad nebija?

Protams žēl ka fraps vel nav nolādēts pēc datora rr, tā jau būtu foršhi.

Link to comment
Share on other sites

Piedod, bet šeit man tikai jāsaka viens- attieksme rada attieksmi!

Pieriebušies jūs Vagos esat, aimeru bars, katra lode ko šaujat man tiek trāpīta, dažreiz tik 2vas puļas un es esmu gar zemi... es saprastu, ja jūs pa 3jiem pa mani nobērtu un tik ātri nomirtu, bet kad Diego 1 ieplēš man... neiespējami. Adminu attiekms terrās ir graujoša, fatāls ignors pec entajiem reportiem utt.

Dažreiz rodas jautājums, kā jūs bļe tiekat uz tām ēkām, kur pat ar PG nevar tikt -_-

P.S Vagos pasukas jau drīz ;)

Link to comment
Share on other sites

Piedod, bet šeit man tikai jāsaka viens- attieksme rada attieksmi!

Pieriebušies jūs Vagos esat, aimeru bars, katra lode ko šaujat man tiek trāpīta, dažreiz tik 2vas puļas un es esmu gar zemi... es saprastu, ja jūs pa 3jiem pa mani nobērtu un tik ātri nomirtu, bet kad Diego 1 ieplēš man... neiespējami. Adminu attiekms terrās ir graujoša, fatāls ignors pec entajiem reportiem utt.

Dažreiz rodas jautājums, kā jūs bļe tiekat uz tām ēkām, kur pat ar PG nevar tikt -_-

P.S Vagos pasukas jau drīz ;)

Skarbi vārdi kolin, atbrauc pie manīm , paspele , man nav nekādu Aimu un WH un visādu sūdu, bet jasak domāt ka es un vel 10 cilveki no servera tadas huiņas nelieto, visi pārējie lieto palīgprogrammas kā aimus.
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Video man vienam nerāda?

Uzslēdz uz youtubes un iemet linku , tad paradis, citiem rada citiem nē.un Willard, esi normals, Jackie mani DM tu viņam 30 minutes, mēs Travori pec teras(PEC TERAS REALI KUR RL SKATAS PRECIZU LAIKU N'SHIT)Tur tu mums katram pa stundu iedevi, tas nav nopietni, tu Savu ACC izmanto savā labā, sajā video vajag Mattam 100% 1 dienas banu un Kolinsam kadas 3 h , travorei atputai kādu 2h.
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Uzslēdz uz youtubes un iemet linku , tad paradis, citiem rada citiem nē.un Willard, esi normals, Jackie mani DM tu viņam 30 minutes, mēs Travori pec teras(PEC TERAS REALI KUR RL SKATAS PRECIZU LAIKU N'SHIT)Tur tu mums katram pa stundu iedevi, tas nav nopietni, tu Savu ACC izmanto savā labā, sajā video vajag Mattam 100% 1 dienas banu un Kolinsam kadas 3 h , travorei atputai kādu 2h.

Takš lai slēdz ciet.

Man 1 dienas bans - DM,DB.

Un lūdzu piedo, es tā vairs nedarīšu.

Link to comment
Share on other sites

Matt_Taylor un Roland_Colins tiek banoti uz 2 dienam par DB no moča.

David_Travore tiek sodīts ar 120 minūšu cietumsodu par DB līdzdalība.

 

 

Paldies par sūdzību!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...