• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sudzība par Grove street


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?: Troy_Vito

2. Pārkāpēja niks iekš serverī?:Edgars_Aboltiņš Edijs_Tremeks Jack_Minkay Frank_Davinchi

3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: Tatad ierados pēc sava hotring kas atradās grove street,pie manām vecajām mājam,kad pēkšņi sāka pa mani šaut Jack,Edgrs. Varoņi protams mani nošāva,nolēm izzsaukt mediķus,gaidiju 5-10minūtes mediķi neieradās,bet toties atnāca viss grove street un sāka pa mani šaut lai gan es biju atslēdzies,un to turpināja vairākkārt,pēc kā sekoja jails uz 7500s. Lūdzu izskaidrojiet kāpēc es nevaru gulēt,un gaidīt ārstu?! saprastu tā būtu jūsu teritorija,bet es jūsu teritorijā neatrados.! Gaidīšu kad tiks sodīts gan admins tremeks,gan pārējie indivīdi!

4. Kā vainas dēļ tas notika?Edgars_Aboltiņš Edijs_Tremeks Jack_Minkay Frank_Davinchi

5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video:http://failiem.lv/u/wgmnsgq

Link to comment
Share on other sites

Neredzu tur neko par jailu un par Ediju arī tur neko nesaskatu!

 

Piedodiet par post!

Edited by Howard Mareks
+10% par postošanu sūdzībās//Howard
Link to comment
Share on other sites

Mums bija terra tur, lomik, bez iemesla tevi nemestu jail!

 

Lomiks esi tu!

Kā es jums tur traucēju gulēdāms?!

Es pat pakustēties nevarēju..

Nezin kapēc jums laiks atradās šaut pa mani,ja jau jums terra bija..

Netēlo te balto nevainīgo zaķīti..

Edited by Howard Mareks
+10% par admina apsaukāšanu//Howard
Link to comment
Share on other sites

Atbildi uz jautājumu ,kā es miris jums tur traucēju?

Un kādā sakarā ir jāšauj,es būdam miris jums varu atbildēt?!

Nedaudz piedomā ko kāddu hu**u tu tagad dzen..

Edited by Howard Mareks
+10% par Double post//Howard
Link to comment
Share on other sites

No jums atbildes sagaidīt lkm bezcerīgi,visi viens otru piesedz,vainu nevar atzīt.Ideālisti atradušies.

Vieglāk atzīt savas kļudas un no tām mācīties nekā tās aizskrāsot ar debīlām atrunām..

Netikšu izņemts no Jail tuvāko desmit minūšu laikā,zaudēsiet vienu labu rolplay spēlētāju.. netaisos bezjēdzīgi atsēdēt to pie kā es nēsmu vainīgs.. (PUNKTS) ;)

Edited by Howard Mareks
+10% par TP//Howard
Link to comment
Share on other sites

No jums atbildes sagaidīt lkm bezcerīgi,visi viens otru piesedz,vainu nevar atzīt.Ideālisti atradušies.

Vieglāk atzīt savas kļudas un no tām mācīties nekā tās aizskrāsot ar debīlām atrunām..

Netikšu izņemts no Jail tuvāko desmit minūšu laikā,zaudēsiet vienu labu rolplay spēlētāju.. netaisos bezjēdzīgi atsēdēt to pie kā es nēsmu vainīgs.. (PUNKTS) ;)

 

Pasists esi lkm, domāju, ka normāls, bļe, tu atradies citā zonā ble, terras zona, nekas tur nav bezjedzigs, varēji pirst prom nevis tur gulēt ble un pūt un bugot zonu!

Link to comment
Share on other sites

Pasists esi lkm, domāju, ka normāls, bļe, tu atradies citā zonā ble, terras zona, nekas tur nav bezjedzigs, varēji pirst prom nevis tur gulēt ble un pūt un bugot zonu!

tu sīkai driš... kā es varēju kautkur aizziet ja pirms 10 minūtēm mani tur jau nošāva tavi nonrperi. tad vel nekāda terra nebija sākusies,un es dēvos pec sava hotringa!!!! (es gaiiju mediķus minūtes 10,aizgāju uzpīpēt,un tad jūs otro reizi ) kuru daļu tu nesaprati? tiešām līdz tavām smadzenēm neaizziet šī informacija?! Vai tu vnk pret flīzēm esi nomests dzemdību namā!

Sakat beidzot izlasīt visu kārtīgi,un sekot notiekošajam,nevis malt,un mest jailos vienu pēc otra..šis nav vienīgais atgadijum edij...

Link to comment
Share on other sites

Vien vārd sakot,izdzēsies sīkais hļupik.. Admina tiesības rimī nopirki?!

Edited by Edijs_Tremeks
bans foruma +10 warn par DP
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...