• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[NonRP]-Arturs_Buss


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?:Kristers_Steew

2. Pārkāpēja niks iekš serverī?:Arturs_Buss

3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo:Braucu aiz policijas mašinas, ta man priekša apgriezās un es tajā ietriecos!Padevu atpakaļ un policist iešāva riepā, apstājos uzrakstiju /me atver logu un tad /do logs vaļā! Policists uztaisija NJ izmeta laukaa! Es ar /b uzrakstiju kur RP komandas? wairakas reizes to atkartoju ! Uzlika man rokudzelžus,(bez /me,/do komandam) un cienu zvaigzni piedzina mašinu un ielika jail mani uz 7200 sekundem!!! (nokāpa leja uz kameru un lielijas ka es neko nepanaksot, tāda sajūta ka tie policisti tiek pienemti bez RP parbaudēm! piebilda ka wins lēnu rakstot RP, wai tapec war ielikt cietuma bez RP? )

4. Kā vainas dēļ tas notika? Artura_Busa

5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video:

 

http://failiem.lv/u/gfwspth

Link to comment
Share on other sites

Tatad tu manii ietriecies nevis vienu reizi bet 2x un ta jau bija taranesana pec kuras tu laidies prom protams man nebija izveles un nepaspeju rp rakstit jo tu laidies prom tpc arii parsavu riepu pec tam jau ka aizlaisties nevareji teloji te labinjio centies vel vairakas reizes kapt masinaa un begt

Link to comment
Share on other sites

Tatad tu manii ietriecies nevis vienu reizi bet 2x un ta jau bija taranesana pec kuras tu laidies prom protams man nebija izveles un nepaspeju rp rakstit jo tu laidies prom tpc arii parsavu riepu pec tam jau ka aizlaisties nevareji teloji te labinjio centies vel vairakas reizes kapt masinaa un begt

Vienalga tas jadara ar RP!

Link to comment
Share on other sites

nejau begt es taisijos kāpjot mašina! Turpinat RP jo es uzrakstiju /me atver logu, un /do logs vaļā tew bija jaruna ar mani caur logu wai ari japarada taa /me izrauj krister-steew no masinas!

 

newis wnk NJ uztaisiit

Link to comment
Share on other sites

Tik tiešām, es pats biju policijā vel pirms 10 minūtēm un te pēkšņi mani ieliek cietumā un izmet no policijas par to, ka es redziet neievēroju RP, bet kā Arturs_Buss rakstīja ka nevar paspēt, jo pārkāpēju ir tik daudz. Kamēr raksti RP ar savām darbībām, tikmēr viņa draugs šauj mani nost. Vai tas ir normāli? Padomājiet paši un nepārkāpiet likumu.

Link to comment
Share on other sites

Var paspet,jo tam ir domats Keybinder,ar to ir ļoti veigli stradatNjam arturu ir jamet arā no policijas, jo ir pilnigais NONRPERIS!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Nu izskatas administratori, jo tas ir parak traki,ja centies ar cilweku ar RP komandām iziet no situācijas, bet wiņs to nesaprot un rikojās bez atbildigi!

 

P.s. ar šo sūdzību wēlos unjail, bet mana vaina tur maza, jo wins rava pa labi es wina ietriecos un tad ari paliku uz braucamas dalas

padevu atpakal un nostajos malaa!!

Link to comment
Share on other sites

nostajies malaa? to ka tu pilnaa gazee begi prom? saucas nostajies malaa? kad parsavu riepu tad ja tu nostajies pret sienu jo vairs jau nebija jegas begt un teloji labo aij beidz ja ja gribat mani izmest no policijas naw problemu metiet tacu vinsh vienalga paliks likuma parkapejs

Link to comment
Share on other sites

Nu par avāriju arī nepienakas 7200 sekunzu jail, kas ir isteniba ir 2h bezsakars?

 

Ideja: Administratori, uzliekat maksimalo jailtime limitu katrai atseviskai situacijai piemeram avarija 5min jailtime, par trakaku Dm neliek 7200sec sodu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...