• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Karoc nau ko daudz Teikt Iespējams aizeju no Samp.lv


Recommended Posts

Sveiki

Kā jau redzat virsrakstā es iespējams aiziešu no ši serverā, drošvien adminiem radīsies jautājums kādēļ.

Atbilde ir tāda ka man ir apriebusies tie Nonrperi kas atrodas visās iespējamajās bandas un mafijās uzskaitīšu kadi Parkāpumi DM,Rk Pg Mix Vis vairāk man besi tas ka man māja netālu no gsg hood es eju kautkur man apkārt 5 gsg un sāk puļīit es jau saprotu no tiem ss un vidio vairs nav jēgas jo viņiem *** viņus iemet jaila uz 10800 sek vai bano uz 1 dienu viņi nosēž to 1dienu vai tas 3h un turpina iesākto.

Reali šo visu varētu parādīt Angļiem uun viņi vienkārši pa šo serveri sāktu smieties un jūus varat iedomāties kāds kauns būs šī servera īpašnieka.

Link to comment
Share on other sites

Atā!

Reali šo visu varētu parādīt Angļiem uun viņi vienkārši pa šo serveri sāktu smieties un jūus varat iedomāties kāds kauns būs šī servera īpašnieka.

Viņam par to ir galīgi vienalga :wub:

Link to comment
Share on other sites

Reali Nemat tam Bob lideri of sak besit jau biki atnak uz hood un taisa DM

ricky Iedo skyp aizsutisu ss ka man nau citi Lol es neesu citeris ka vii citi

Link to comment
Share on other sites

Servera īpašnieks "Audio." Pirmais nav aktīvs. Otkārt viņš dara pa naudu admīnu. Es dzirdēju ka viens administrātora statuss no viņa maksā 35 Lati..... 35 Lati, es jums nerekomendēju pērkt no viņa administratora statusu.Viņš var varbūt iedot jums bet pēc tam............ Jūs iztērēsiet 35 Ls uz kaut kādu spēli. Labi tagad vairs nav Lati un santīmi. Tagad ir Eiro,eiro centi. Es nezinu cik Eiro Audio pārdot admīnistrātora statusu un citas lietas. Tur updates,mašīnas,motocikļus priekš mafijas/bandas...... Es nezinu cik ilgi dzīvos serveris.. Domāju ilgi. Iet tauta uz priekšu. Bet tas dot tikai -. Jo kamēr ir daudz tauta. Audio neko nedarīs.. Nu tas ir mans viedoklis. Nesaku visiem lai piekristu. Ja gribat piekritat. Mans viedoklis......

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]] [[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...