• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība]Miks_Jones


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?:Roland_Cortes

2. Pārkāpēja niks iekš serverī?:Miks_Konas

3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo:Pa spawn spamoja lai pērku no viņa wepus pa 10k un tā visu laiku

4. Kā vainas dēļ tas notika?Viņu

5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video:

8kazalnfswqqcfglfwdc.png

kplh9vb5gq5bpbeyr.png

Link to comment
Share on other sites

1. Tavs niks iekš serverī?:Roland_Cortes

2. Pārkāpēja niks iekš serverī?:Miks_Konas

3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo:Pa spawn spamoja lai pērku no viņa wepus pa 10k un tā visu laiku

4. Kā vainas dēļ tas notika?Viņu

5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video:

8kazalnfswqqcfglfwdc.png

kplh9vb5gq5bpbeyr.png

 

 

 

Tape ka tu mani noshavi !!!!

Link to comment
Share on other sites

Apskaties uz mahu Sarkano

 

Pareiz Mike sak es pats redzeju ar saviem aciem ka tu vinju noshavii!!! neesmu akls

Edited by Ricky Dundee™
Posto kur nevajag, +10 warn. // Ricky.
Link to comment
Share on other sites

Apskaties uz mahu Sarkano

Pareiz Mike sak es pats redzeju ar saviem aciem ka tu vinju noshavii!!! neesmu akls

Pierādiet SS? gde? mby to kāds cits novāca un jūs te best banda tgt viss uzmān met virs.
Link to comment
Share on other sites

Jānoban viņš un 7 dienām par spam,pg.cs. Jo kā miris var pārdot wepus un vēl pie tam publiskā vietā. /atvainojos par post./

Edited by Basko
10 % warn.Posto kur nevajag//Basko
Link to comment
Share on other sites

Karoch es pats redzeju ka tu vinju noshavi vaitad mama tava macija tevi melot a?

Vot blac tev pieradijums ka lode gaja no tavas pusi un ieshavi ari mashina un vot eriks pateica ka esi malacis ka maki dmot admini acis atveriet tachu neesat mazie)Un vell apskataties SS2 kas tur ir rakstits muke rakstija s*ka man ir scere scere vinjsh prosta ljoti atri gribeja uzrakstit screen tu rakstiji s*ka ar saviem wep jo vinjsh tev piedavaja 2 wepus?Eriks uzrakstija malacis tapec ka tu vinju kill

Link to comment
Share on other sites

Karoch es pats redzeju ka tu vinju noshavi vaitad mama tava macija tevi melot a?

Vot blac tev pieradijums ka lode gaja no tavas pusi un ieshavi ari mashina un vot eriks pateica ka esi malacis ka maki dmot admini acis atveriet tachu neesat mazie)Un vell apskataties SS2 kas tur ir rakstits muke rakstija s*ka man ir scere scere vinjsh prosta ljoti atri gribeja uzrakstit screen tu rakstiji s*ka ar saviem wep jo vinjsh tev piedavaja 2 wepus?Eriks uzrakstija malacis tapec ka tu vinju kill

tava mūldēšana man neko nelīdz,lūdzu pierādi to ar kādu SS vai video -___- Es arī daudz ko varu izdomāt!
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...