• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

sūdzība par lexiee


Recommended Posts

Tātad, nezinu no kurienes viņa ir dabujusi acc, bet lieta ir sekojoša. Pēdējās dienās VISPĀR NAV IESPĒJAMS PAKAROT, viņa vada savu LM, mēs taisamies uzbrukt uz kādu biznesu a pirms kara sajailo visus, piemērs ir RM. Es nesaku lai ņem acc nost, gribētu tikai lai atņem viņai līderi LM frakcijā, jo ir arī tāda lieta, ka pirms kariem arī izmētā visas mahas čīteru bars. Domāju ka tas nav normāli, daudzi vairs pat netaisās nākt speciāli uz karu - tas ir 18:00, jo rēāli tas nav iespējams.. Uz karu jau neviens neskries ar kaājām un plus vēl tad ja ir sajailots pus teams, a LM visi skraida brīvībā.. šodien ar LM bija 20 cilvēku, neredzēju nevienu ka viņa iejailotu, jo viņa SPECIĀLI speco RM un citas mafijas, a savējos vispār nee, jo laikam visi ir tik balti enģelīši, ka man pat nojiet.

 

 

Tātad lieta sekojoša, esat gatavi lai Lexiee_Moore atņemtu līdera tiesības

 

Ļoti ceru ka šito topiku neaizslēgts un vaig izrunāt šito lietu.. vispār adminem nevaidzētu būt nelegālās frakcijās!

 

Palūgšu adminiem šeit newarnot, lai cilvēki izsaka savas domas.

 

Protams savu atbildi arī pamatojiet.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Es kā LM biedrs ,,uzskatu mani tiesības izteikt viedokli par šo.

Ir divas dilemas,saistība ar šo .

1.Adminu nav uz karu ,līdz ar to karo kur gribi un ar ko gribi.

2.Admini spēlē atrodas un dara savu darbu,seko līdzi karam ect.

 

šodien pat netika nobugots ,administrācija specoja visus,gan LM ,gan RM.

Tas,kad samet pa cietumiem ir normāli,LM ar tika samesti,nav ko pūst no mušas ziloni.

Un kā vienmēr trulā frāze:"Es neredzēju ,kad LM netika iejailoti" ,atver acis ,visi samesti bija par karošanu arpus zonas -_- gan LM,gan RM.

 

Un ,kas attiecas par liedri,nekas nebūtu jāmaina,jo status netiek izmantots savā labā,tiko pat izbanoja divus LM par sūdzībām forumā.

Link to comment
Share on other sites

PRET VINA NEIZMANTO ACC SAVA LABA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

vispār adminem nevaidzētu būt nelegālās frakcijās!

 

 

Atvainojos par postu, bet Evans uzrakstja ka jāizsaka viedoklis ir tāpēc.

 

Esmu PAR !

Link to comment
Share on other sites

Šodien Matiss_Quattros specoja tikai RM un tāpat ari pārējie admini. LM ļoti daudz pārkapumi bija - karoŠana ārpus zonas,QS,dirŠanas kad noŠauj, bet liek tikai krievus. Ja tā padomā loģiski, tad piekrītu harim,jo rpiski tas nav un dzīvē nemaz tādu karti neredzētu , kā ari kazino ir mazs.

 

Ierosinu citu lietu. Uz kariem ne vairāk kā 10-15 mafijas biedri.

 

P.S Visu pagaiŠo nedēļu LM bugoja bizz un tas sanāca, bet Lexie ir līderis.

 

Citu līderiem pietiek ar OOC insult vai ari viena bandas biedra AFK terrā un līderis nost. Logic?

Lexiee ir kārtīgi ielīdusi visiem adminiem jaukajā vietā, tā turēt. VienkārŠi mafijas vairs nepastāvēs un LM varēs dziedāt uzvaras dziesmas, jo nevienam nav prikols karot pret admina komandu /jail un ja to neizmanto, tad palīgā nāk Ross SOB artelerija.

 

PAR LIDERI NOST, bet par ACC Vienalga.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ierosinu citu lietu. Uz kariem ne vairāk kā 10-15 mafijas biedri.

šitam arī es piekrītu!

Link to comment
Share on other sites

Pēc manām domām ADMININIEM VISPĀR NEVAIDZĒTU būt NELEGĀLAJĀS Organizācijās. Un vel pietam vadīt Nu šitās lietas kopā nejiet.Lai lexie izvēlas vienu LM vai Adminstratora tiesības serverī.

Link to comment
Share on other sites

Ja viedoklis tad viedoklis.

Lieks topiks, esmu no LM, es karoju - uztaisīju QS un mani iemeta jailā uz 2000 sek, un ar mani vienā kamerā bija mans biedrs. Ganjau ka arī citi no LM sēdēja!

Link to comment
Share on other sites

Vai nu administrators, vai līdere LM. Viens no abiem. Abus gan nevajag. Vai arī, tākā Mike dara, kad bija LM. Izrubī adminu čatu, un spēlē kā parasts spēlētājs. Vismaz zinu, ka viņš karā piedalījās godīgi. Bet vispār, Lexie ir tikai 1 dienu admins. :D Nekas jau vēl dižs nav noticis, lai celtu lielu brēku. :D Turpmāk redzēs, kā būs.

Link to comment
Share on other sites

Es kā Lm biedrs izteikšos,mums vēl Lexiee teica nekadu DB no mocha,un nekadu QS.Savādāk paraus Jail,jeb izkikos.Tur jau nebūtu nekāda starpība,Lexiee tāpatas kara nepiedalas ktvai viņu izmetis karš viņaj tikunta jaspeco būs.Pashi Rm vainigi ka karo arpus zonas un tad jūs liek jaila.

Link to comment
Share on other sites

Ko es saku par šo

 

1.Adminam ir jāizvēlās vai karot vai specot,man nerādījās hp specojot,tapēc es pateicu Danielam Stifleram un Matiss Quattros,lai speco karu. Viņi pateica - labi.

2.Rm - Nonrp Bars,sīko,nezin kas ir RP. Pie Lm ir labākie šāvēji un rperi.

3.Tika paziņots pirms kara,ka QS aizliegts,visu ar RP

4.Sakars ar LM uzreiz? Ja esi admins,kurš spēj gan tur,gan tur tikt galā,tad viss čotka.

5.Pirms Kara nevienu jailā neliku.

 

+ Pati zināšu,ja netikšu galā,vaitad es čīterus nebanoju?

Edited by Amazingfake
Link to comment
Share on other sites

Pēc manām domām ADMININIEM VISPĀR NEVAIDZĒTU būt NELEGĀLAJĀS Organizācijās. Un vel pietam vadīt Nu šitās lietas kopā nejiet.Lai lexie izvēlas vienu LM vai Adminstratora tiesības serverī.

 

piekrīu šitam!

Link to comment
Share on other sites

Es kā Lm biedrs izteikšos,mums vēl Lexiee teica nekadu DB no mocha,un nekadu QS.Savādāk paraus Jail,jeb izkikos.Tur jau nebūtu nekāda starpība,Lexiee tāpatas kara nepiedalas ktvai viņu izmetis karš viņaj tikunta jaspeco būs.Pashi Rm vainigi ka karo arpus zonas un tad jūs liek jaila.

Kur tu esi dzīvē redzējis ka čāļi karo tikai tieši zonā? vispār šito noteikumu vaig atcelt..
Link to comment
Share on other sites

Man Tev jautājums Lexiee, ar ko tu esi labāka par tiem kandidatiem, kas kandidē uz acc, piemēram, Hariss?? Godīgāk būtu, ja tu rakstītu pieteikumu un tauta ari izteiktu viedokli, jo tagad tiešām izskatās tā, kā raksta par Tevi ( ne to labāko ).

 

" Pie Lm ir labākie šāvēji un rperi. " šito es noteikti ierāmēšu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Man Tev jautājums Lexiee, ar ko tu esi labāka par tiem kandidatiem, kas kandidē uz acc, piemēram, Hariss?? Godīgāk būtu, ja tu rakstītu pieteikumu un tauta ari izteiktu viedokli, jo tagad tiešām izskatās tā, kā raksta par Tevi ( ne to labāko ).

 

" Pie Lm ir labākie šāvēji un rperi. " šito es noteikti ierāmēšu.

 

1. Man jau ir bijis ACC.

2. Es tikai Paprasīju,jo SERVERĪ IR HAOSS,Redzat ka viss forumā ir rožaini un labi,bet ieskatoties dziļāk - Bardaks.

 

Hariss nav bijis ACC šeit,viņam šeit būs tikai pirmā reize.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

2.Rm - Nonrp Bars,sīko,nezin kas ir RP. Pie Lm ir labākie šāvēji un rperi.

 

Okay, tātad šis ir jūsu labākais RP ?

Fabrikā paprasa lic ir? - Adbilde Ne.

Un uzreiz nošauj...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...