• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[OOC insult] Jason_Redler


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?: Hariss_Vilders

2. Pārkāpēja niks iekš serverī?: Jason_Redler

3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: Vedu savu kravu, te skatos Redlers saskrējies ar mehu. šis viņu nosauc par kuci (OOC), un tad pateicu ka ir SS. šis ķip pasaka ka ne man. Un atkal uzdirš OOC. Nu lai vai kā, OOC insults tāpat.

4. Kā vainas dēļ tas notika?: Redlerzēna.

5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video(bilde un video ir jābūt gan ar /timestamp, gan ar /time):

y25de076lmglmr00eec.png

 

aqbe8lbah0bwgh80w2o3.png

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
Voi , voi , voi :D Tāds mīksts esi vien ? Tā ''***'' nav Tev ,bet labi ka Tu sevi tā uzskati,LOXS gan Tev ! Tak tānoriebušies tie tālbraucēji kuri brauc virsū!

 

Tu pats neesi labāks. Brauc pa abām joslām, nemaz neskatās kas un kā. Lai arī tas "lox" nav diži liels insults, bet tas otrs gan ir biš smagāks. Abi kopā ņemot, ir pietiekami. Lai vai kā, sāc domāt, ko runā. Esmu iekritis pat par to, ka pasaku /b čatā - "Ej dirst". Tad redz kā. Sēdēju arī 3h par tādu nieku. Tagad pat to nelietoju. Next time, dude. :)

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Bet pats esi NomiXojis čatā,un izskatas kad Tev laikam neko nevar ieskaidrot :lol: Es tev saku ka ''***'' nav Tev,bet Tu saki ir ,kur loģika ?

Es saku aiztaisi seju. Tev Hariss parādīja ka tu huiņu taisi, priecājies ka banu vēl neesi norāvis par OOC insult.

P.S Zinu, ka +10 warn par šito, neko darīt.

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Jason_Redler bans uz vienu dienu par ooc insult!

 

Harim 30 min jailā par MIX

 

tc

Edited by TREMEK
Jason_Reddler atbildot uz tavu reportu! Tas nebija tisam ''Mix'' netisam puisis steiga neuzlika iekavas! Viss!
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...