• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] James_Cameron


Recommended Posts

1.Tavs niks iekš serverī?:David_Winston

2.Pārkāpēja niks iekš serveri?:James_Cameron

3.Ko pārkāpējs darīja detalizēts un saprotams apraksts par notikušo?:Vnk braucu uz bāzi a viņš paņem un pazemina man rank !!! Isti nesapratu kāds iemesls bija viņam to darīt?

4.Kā vaina dēļ tas notika?:Viņa

5.Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video(bildei un video jābūt gan ar /timestamp gan ar /time)

http://www.bildites.lv/viewer.php?file=o86fuspu8xlrve59zakf.png

Link to comment
Share on other sites

Iemesls bija pavisam vienkārš,kamēr stāvēju AFK.Tur mans sekretārs pārbaudīja RP vienam,kas gribēja pieteikties. Ieskrēji iekšā vienkārši nobēri Surge Gen un Blake Snow. Tākā biji vienīgais FBI on ātri atradām kurš tas bija. Samazināju Tev rang,par to,ka nošāvi Surge + ievainoji Blake.

Un arī mixoji pa tel. 3q6xwvw3ysblxn7u5y7n.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Atvainojos par post,bet ari esmu seit iejaukts.

Parbaudiju RP Blake,tu saki saut izskreju pa durvim ara,skatos FBI,bet nick neredzeju.

Taja bridi biji tu vienigais FBI [ON]

Un ,kad noberi Surge pec kadam 5 min atvilkies uz kabinetu ar wep un prasiji vai viss kartiba !

Link to comment
Share on other sites

Iedod SS vai vid par to parkapumu un par mix adminstracija liek cietuma nevis kkads domes darbinieks nem nost rang un +man bija beigas iekavas tik kad aizsutiju tev sms IG tur iekavas neparadias jo nepietika vietas chatloga .

 

E: Reali tu mani apvaino to ko nesu izdarijis ja butu ss vai vid tad es saprastu un visu pienemtu ka ir, bet taka nav vid vai ss es esmu nevainigs jo personigi es neko nesu tadu darijis !

Link to comment
Share on other sites

Sūdzība? Izsaki par līderi,ka samazina rang? pffe.

Līderis ir atbildīgs par biedriem,viņš dod kādu rangu vien grib,paaugstina - pazemina.

Administrācja par to neatbild.

TC.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...