• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudziba] Deivid_Moore


Recommended Posts

1. Tavs niks serverī: Matthew_Frank

2. Admina niks serverī: Deivid_Moore

3. Pierādījumi (Screenshots/Video): mf3es1umslxp696u2edh.png

4. Apraksts par situāciju. Kara laika, mes braucam un sataisijam Atro DB, mašina bija saluzis motors karoč uz 39% Noglukoja man Enter Poga nu ko nevareju neko izdarit ,bija jašauj, + Visiem LM ir HP HACK, Tapec admini neaizstavjat latviešu mafiju.!!! Iebaž mus Jaila par katru sikumu, LM nemaz neliek pizgets prost kautkads.

Link to comment
Share on other sites

Tākā esmu LCN līderis man ir tiesība post.

Lūdzu administrators kungs Deivid_Moore pierādiet ka vinsh db taisija no mo4a man likās ka mēs braucām ar mashinu

  • DB ir atļauts tikai no braucošas mašīnas un tikai no pasažieru vietām. DB no motocikla ir stingri aizliegts!

Link to comment
Share on other sites

Tākā esmu LCN līderis man ir tiesība post.

Lūdzu administrators kungs Deivid_Moore pierādiet ka vinsh db taisija no mo4a man likās ka mēs braucām ar mashinu

  • DB ir atļauts tikai no braucošas mašīnas un tikai no pasažieru vietām. DB no motocikla ir stingri aizliegts!

 

 

Par Jail nav jāņem ss , viņš netaisija DB no braucošas mašīnas , bet gan no stāvošas .

Link to comment
Share on other sites

Pierādi to.

 

Rekur pats atzinās , un tu vispār neesi iesaistīts sūdzībā .

 

4. Apraksts par situāciju. Kara laika, mes braucam un sataisijam Atro DB, mašina bija saluzis motors karoč uz 39% Noglukoja man Enter Poga nu ko nevareju neko izdarit ,bija jašauj, + Visiem LM ir HP HACK, Tapec admini neaizstavjat latviešu mafiju.!!! Iebaž mus Jaila par katru sikumu, LM nemaz neliek pizgets prost kautkads.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...