• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudziba] SYY Hp hack loti smuki puikas :D


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?: Blake_Snow

2. Pārkāpēja niks iekš serverī?: Tom_Rodrigez un Maikls Video skatas :D

3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: Prasu licenzi vini atklaj uguni pieeju pie citiem syy cilvekiem izradas shiem hp hack :D

4. Kā vainas dēļ tas notika? SYY neuzmanibas del :D

5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video(bilde un video ir jābūt gan ar /timestamp, gan ar /time):

Link to comment
Share on other sites

Skaists aimbots :D!

Edited by Vilders
Sūdzību topiku postošana Sūdzību sadaļā drīkst rakstīt: Sūdzības autors, apsūdzētais, servera admini, Moderātors, Administrātors un Īpašnieks. Pārējie, kas postos saņems +10% warn.
Link to comment
Share on other sites

Skaists aimbots :D!

 

LOL :D kura dirsaa ??? dope tev ir iedod man ar es gribu ar pashaut ar aimbot bet neviens nedod :(

Link to comment
Share on other sites

Vispar ari mna ir ta bijis,ka dziviba peksni nenak nost,nav teikts,ka haks uzreiz.

Tā notiek,kad apstajas kada konkrētā vieta.

Edited by Vilders
Sūdzību topiku postošana Sūdzību sadaļā drīkst rakstīt: Sūdzības autors, apsūdzētais, servera admini, Moderātors, Administrātors un Īpašnieks. Pārējie, kas postos saņems +10% warn.
Link to comment
Share on other sites

Kurā dirsā? Var redzēt kā temeklis raustas, iet uz citu personu :D

Edited by Vilders
Sūdzību topiku postošana Sūdzību sadaļā drīkst rakstīt: Sūdzības autors, apsūdzētais, servera admini, Moderātors, Administrātors un Īpašnieks. Pārējie, kas postos saņems +10% warn.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kurā dirsā? Var redzēt kā temeklis raustas, iet uz citu personu :D

 

Chali tu manu ping esi redzejis ??? man lmt nets tpc vinsh ir suc samp.lv tad ping 400 tad 30 ka kuru reizi

Link to comment
Share on other sites

Lol,es atceros to momentu kad tur biju,un bļe tu man vspr šāvi? Video tik skatos ka tu šāvi kad uz rollera biju,nav man Hack :)

 

P.s skatos man pings tagad 122 ;)

Edited by kEnzoo
Link to comment
Share on other sites

Un, tas nemaina ka raustas tēmeklis :D Tev viņš precizi pa pingu tam čalim iet :D Banos tevi ;)

Edited by Vilders
Sūdzību topiku postošana Sūdzību sadaļā drīkst rakstīt: Sūdzības autors, apsūdzētais, servera admini, Moderātors, Administrātors un Īpašnieks. Pārējie, kas postos saņems +10% warn.
Link to comment
Share on other sites

Un, tas nemaina ka raustas tēmeklis :D Tev viņš precizi pa pingu tam čalim iet :D Banos tevi ;)

 

doma ka gribi gaidishu tikaij adminu atbildi un viss

Link to comment
Share on other sites

Blad tak nav man HP hack,pirmstaam šaudijāmies pret tiek kas uz jumta bija narkas til 12 reizes pa 4o ieriju,tagad ķipa Hacks,nav man Haku un + saprastu 1 hacks,ne abiem,un ja kas blakus tas Ceo viņš hakers :)

Link to comment
Share on other sites

Blad tak nav man HP hack,pirmstaam šaudijāmies pret tiek kas uz jumta bija narkas til 12 reizes pa 4o ieriju,tagad ķipa Hacks,nav man Haku un + saprastu 1 hacks,ne abiem,un ja kas blakus tas Ceo viņš hakers :)

 

Ar tevi kads runaa ??? Gaidam adminu kas izskatiis ko cepies ?

Link to comment
Share on other sites

Ar tevi kads runaa ??? Gaidam adminu kas izskatiis ko cepies ?

Vspr,sūdzības topikā var rakstīt apsūdzētais,plusā neteikshu neko nobanos tpt :@ vien

Link to comment
Share on other sites

Vspr,sūdzības topikā var rakstīt apsūdzētais,plusā neteikshu neko nobanos tpt :@ vien

 

Bet to ko raxti tas neko nelidzes vnk gaidi :)

Link to comment
Share on other sites

1. Labs Aimbots.

2. Neredzu Tur kad būtu Hp Hack.

3. Nice Sob,jo Tu biji miris,paskatoties čātā var redzēt kad tev parādas kad čata bans noiet un,kad esi miris tad ievainojumus nevar izdarīt citiem.

365 Garantēts par Aimbot+ Sobeit.

Edited by Vilders
Sūdzību topiku postošana Sūdzību sadaļā drīkst rakstīt: Sūdzības autors, apsūdzētais, servera admini, Moderātors, Administrātors un Īpašnieks. Pārējie, kas postos saņems +10% warn.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Paldies jums,gribēju to teikt bet vēl padomātu ka glups,man bija ideja ka viņam čata bans ir,bet nebija kas uzliek,un jā,redzat,es skatos uz vinja,man nerādija ka viņš šauj :)

Link to comment
Share on other sites

Lol,es atceros to momentu kad tur biju,un bļe tu man vspr šāvi? Video tik skatos ka tu šāvi kad uz rollera biju,nav man Hack :)

 

P.s skatos man pings tagad 122 ;)

 

Chali ko tu te teici :D

Edited by Vilders
Newarnot par DP, jo iepriekš bija Funka posts.
Link to comment
Share on other sites

TA B** ES AR VARU N***J IESLĒGT TORRNETOS KACAT KKO UN IEET IG UN B** KAD HUJARISU PA CITIEM AR WEP NEIES NOST

HP UN UZNEMSU VID KA HP HAX ..

IBIO N***J ZB SITIE DA**I KAS B** SITA DARA :@

 

P.S.

RALI DAJEBKURS VAR UZLIKT KACATIES KKO TORRENTOS UN IEIET IG UN PATEIKT KA CIETM HP HAX !!!!!!!!!!!!!

 

REALI NAV PIRMA REIZE KA CITI GRIB UZVELT VAINU KADAM KA CIP HP HAX!!!

 

E: BUTU LABI JA PIENEMTU LIKUMU KAD KADU HUJARI NOST UN NEIET HP OBLIGATI JAIETVER PING VID SAVADAK SITA DAUDZI PARAUS BALO!!!!!!!!!!!!!!!!

Edited by Vilders
Sūdzību topiku postošana Sūdzību sadaļā drīkst rakstīt: Sūdzības autors, apsūdzētais, servera admini, Moderātors, Administrātors un Īpašnieks. Pārējie, kas postos saņems +10% warn.
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Chali ko tu te teici :D

(No tel rakstuh Es saku,atceros to momentu kad tu stāveeji kad es uz rollera biju,un man nerādija ka tu šauj,pēc 1 šāviena būtu braucis prom!! Un nelietoju hakus,un man liels pings :)

Link to comment
Share on other sites

1. Labs Aimbots.

2. Neredzu Tur kad būtu Hp Hack.

3. Nice Sob,jo Tu biji miris,paskatoties čātā var redzēt kad tev parādas kad čata bans noiet un,kad esi miris tad ievainojumus nevar izdarīt citiem.

365 Garantēts par Aimbot+ Sobeit.

 

1. par to tu vari pats domat tava galva uz pleciem puisiit

2. uzvelc brilles omiit :P

3. punkta tu mineji par chata banu tgd padoma vai Stifleram nav tada komanda mani no chata izbanot ???

Link to comment
Share on other sites

Kurā dirsā? Var redzēt kā temeklis raustas, iet uz citu personu :D

 

viņam varbūt bij stress, varbūt tāpec kratija tēmekli : D

Edited by Vilders
Sūdzību topiku postošana Sūdzību sadaļā drīkst rakstīt: Sūdzības autors, apsūdzētais, servera admini, Moderātors, Administrātors un Īpašnieks. Pārējie, kas postos saņems +10% warn.
Link to comment
Share on other sites

viņam varbūt bij stress, varbūt tāpec kratija tēmekli : D

 

jam 3 reize kad dzive filmeju hakerus :D

Link to comment
Share on other sites

1. par to tu vari pats domat tava galva uz pleciem puisiit

2. uzvelc brilles omiit :P

3. punkta tu mineji par chata banu tgd padoma vai Stifleram nav tada komanda mani no chata izbanot ???

Ja stiflers būtu on,izbanotu hakerus,viņš nav tāds duraks un akls lai neredzētu hakerus+ man liekas vinja nebija on,un to vi viņš tev deva var tikai viņš apstiprināt!!
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...