• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Kā vienmēr Trevis ,palidz lm'am .


Recommended Posts

Tavs niks iekš servera ; Rish Stiflers

Adminstratora niks iekš servera ; Travis_Moore

Apraksts par situāciju ; Tātad es braucu uz karu meģināt vinēt , skatos aizmuguras tur travis . Cik zinu speletāji nevar atrasties kara zonā kad ir karš . Pēctam skatos tur ir arī trepes , uzliktas skatos Trevis palīdz lm'am uzkapt augša , tad kāpju es noņem trepes viņš un mani nošauj , + taja ss var redzēt lm'a kāju , un arī skype raksta test kara laika ,viņš raksta notestējam ar Ediju tas sanāk palidzešana uzkapt , leja jau Edijs nekapa .

 

Screenshot -

 

 

Link to comment
Share on other sites

l5yi.png

 

http://www.samp.lv/i...atie-noteikumi/

  • Pirms pieņem kādu cilvēku,tev vajag viņu Iztestēt - Viņa prasmes. ( Roleplay ) Gan terminus,gan [/me] un [/do]komandas. Cilvēkam nav diži jāzin tie termini,bet galveno pamatu gan. Piemēram - DM un QS,MG un MIX,lai nepārkāptu. Bet obligāti jāmāk [/me] un [/do] Pēc tā,kad tu esi pieņēmis cilvēku,tev ir jāpaziņo caur OOC [/b] čatu,lai viņš izlasa šī foruma (samp.lv) frakcijas sadaļu.Tev ir jaaiepazīstina cilvēku ar saviem noteikumiem.

http://www.samp.lv/i...mi-informacija/

  • Nedrīkst ieaicināt mafjā 20 minūtes pirms kara sākuma,kara laikā. [ 17:40 - 19:00 ] Pretēji līderis saņems banu,sākot ar 2 dienām

 

Risham iedots brīdinājums,kā arī domāju,vai banu dot.,

2/3 warn

Link to comment
Share on other sites

l5yi.pnghttp://www.samp.lv/i...atie-noteikumi/
  • Pirms pieņem kādu cilvēku,tev vajag viņu Iztestēt - Viņa prasmes. ( Roleplay ) Gan terminus,gan [/me] un [/do]komandas. Cilvēkam nav diži jāzin tie termini,bet galveno pamatu gan. Piemēram - DM un QS,MG un MIX,lai nepārkāptu. Bet obligāti jāmāk [/me] un [/do] Pēc tā,kad tu esi pieņēmis cilvēku,tev ir jāpaziņo caur OOC [/b] čatu,lai viņš izlasa šī foruma (samp.lv) frakcijas sadaļu.Tev ir jaaiepazīstina cilvēku ar saviem noteikumiem.

http://www.samp.lv/i...mi-informacija/

  • Nedrīkst ieaicināt mafjā 20 minūtes pirms kara sākuma,kara laikā. [ 17:40 - 19:00 ] Pretēji līderis saņems banu,sākot ar 2 dienām

Risham iedots brīdinājums,kā arī domāju,vai banu dot., 2/3 warn

Mani pieņemi arī bez rp lm'a + to čali zinu viņš rp māk ,un jā Aizeju no mafijas jo kā vienmēr trevis tev blondajai pierei palidz .

Edited by Mark_Scofield
Atvaino , bet tu neesi tiesīgs kādu aizvainot par lietām ko nemaz nezini 100% vai tā ir! Suspends 3.dienas!
Link to comment
Share on other sites

Mani pieņemi arī bez rp lm'a + to čali zinu viņš rp māk ,un jā Aizeju no mafijas jo kā vienmēr trevis tev blondajai pierei palidz .

 

1. Viņš aizgāja pēc mafijas un prasījās lmā

2. Kapēc viņš prasa - kāds skins? Jāiedod ir noteikums - izlasīt tavu sadaļu.

3. Laiks kad invitoji... To nu gan cūcīgi izdarījies.

 

Labi pievērim acis,ka tu viņu invitoji,bet laiks ir nepiedodams.

Vēl 2 reizes šādas 7d bans un par līderi off,padomāsim.

Link to comment
Share on other sites

Vainīgs :D sajuka ID

bet to kā vienmēr, to tu maldies.

Kur pierādījumi ka tas bija viņš? :D Redzamas tikai trepes. Viņš gribēja noteikti uzspawnot mašīnu, bet parādījās trepes. Nekas īpašs.

 

 

Tik stūlbus un trulus attaisnojumus sen neesmu dzirdējis.... Travi, atzīsti, ka palīdzēji - ESI VECIS ;)

Edited by Ian_Collin
Saņem + 10 warn, ESI VECIS!
Link to comment
Share on other sites

Tik stūlbus un trulus attaisnojumus sen neesmu dzirdējis.... Travi, atzīsti, ka palīdzēji - ESI VECIS ;)

 

Īstenībā bija tā - tas bija tests,es iztestēju,tad negaidīti ieradās rm un viņš izdzēsa trepes.

Rm jau nevar atbraukt karā,viens iespamo un tukša fab.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tik stūlbus un trulus attaisnojumus sen neesmu dzirdējis.... Travi, atzīsti, ka palīdzēji - ESI VECIS ;)

 

Karš tik tikko bija sācies, neviens nebija zonā no RM, neviens, jā cūcīgi, jā atzinu vainu, jā uzkāpu pa trepēm.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Karš tik tikko bija sācies, neviens nebija zonā no RM, neviens, jā cūcīgi, jā atzinu vainu, jā uzkāpu pa trepēm.

 

Vot, šis jau skan ticamāk ;)

Edited by Vilders
+ 10 warn ticamāk, ne?
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...