• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Forums] Vilders


Recommended Posts

1. Tavs niks serverī:Ian_Collin

2. Moderators - Vilders

3. Pierādījumi (Screenshots/Video): _____

4. Apraksts par situāciju.

 

Šodien Vilders parādija savu varu, salika man warnus, ok, par warniem man ir pajāt, bet besī tādi moderatori/administratori - pnpkd2gtucwgx3jike3y.png

 

Jau kad salika warnus, nopratu, ka čalim sakāpis, jo piezīmes bija ''uzbraucoŠas'', sadomāju uzrakstīt Šo - z0ykij9ju5skbcfxdllp.png

 

Tad viņŠ atbildēja, ka uzliek man vēl +10% warn un aizslēdza ciet....

Tad jau izdomāju, ka jāuzraksta vēlvienu- fu0dyo85k46y3dksx6b.png - Tam viņŠ atbildēja un pirms atbildēŠanas noscreenoju, un wuolaaaa, pazuda arīī... Neuzskatu, ka tur bija kaut kas aizskaroŠs....

 

 

Neuzskatu, ka Šādam cilvēkam var uzticēt servera administratora statusu, ja jau foruma izrādas...

 

Lemiet par Šā cilvēka kompitenci kādam statusam.

Edited by Ziediņš
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jā, atbildēju arī tā. Tu tur sāc kko ne pa tēmu bliezt, vara, un vēl sazin kas. Bet pag, pag. Tu pārkāp noteikumus? Es salieku warn. Tad Tu pasaki, ka Tev pajāt par tiem warn. Nu, ja jau Tev ir pajāt, iedevu vēl 10. Tad beigu beigās sāc braukt virsū kko, bet neviens neceptos tā, ja tie warn būtu, kā Tu saki, - "pajāt". Ne tā? Jā, uzrakstīju tur nedaudz pār strīpu, tapēc izdzēsu arī visu ārā. Kamēr neviens neredzēja. Jo reāli ir apnikuši visi, tādi kā Tu, kas bezpriģelā par to, ka uzliek warn, sāk kko raudāt.

Link to comment
Share on other sites

Jā, atbildēju arī tā. Tu tur sāc kko ne pa tēmu bliezt, vara, un vēl sazin kas. Bet pag, pag. Tu pārkāp noteikumus? Es salieku warn. Tad Tu pasaki, ka Tev pajāt par tiem warn. Nu, ja jau Tev ir pajāt, iedevu vēl 10. Tad beigu beigās sāc braukt virsū kko, bet neviens neceptos tā, ja tie warn būtu, kā Tu saki, - "pajāt". Ne tā? Jā, uzrakstīju tur nedaudz pār strīpu, tapēc izdzēsu arī visu ārā. Kamēr neviens neredzēja. Jo reāli ir apnikuši visi, tādi kā Tu, kas bezpriģelā par to, ka uzliek warn, sāk kko raudāt.

 

Čali, man ir pajāt par warniem, bet kā tu tos lic vairs man nav pajāt Un tev nav nekādas tiesības dzēst ārā manus tekstus vai aizslēgt komentēšanai...

Link to comment
Share on other sites

Čali, man ir pajāt par warniem, bet kā tu tos lic vairs man nav pajāt Un tev nav nekādas tiesības dzēst ārā manus tekstus vai aizslēgt komentēšanai...

 

Kā es tos lieku? Lieku normāli. Ja 1x Tu nesaproti ka iepostoji tur, kur nedrīkst, tad ar 2x ir jāsaprot. Bet Tu arī 2x nesaprati. Pēc tam teici ka vienalga par tiem warniem. Tad jau būs vienalga, ja iedošu vēl 10, vaine? Nu, kur problēma? Vajag turēt mēli aiz zobiem, un mazāk runāt. Ja vienalga, tad vienalga. + nesaki ka neuzdirsi man. Vienā no tiem screen, ir redzams ka uzdirsi. Un es atbildēju tieši tāpat, kā Tu to man pateici. :) GL.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...