• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Un tādi ir domes darbinieki ? [ Denny_Kruger]


Recommended Posts

 1. Tavs niks iekš serverī?: Mark_Scofield

2. Pārkāpēja niks iekš serverī?: Denny_Kruger
3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: Tātad filmējām video par LSPD , bet te pēkšni parādās domes darbinieks un sāk šaut pa mums , un tieši trāpija kadrā jo mēs grasījāmies uzfilmēt 14. ainu. Tā kā name nerāda , tad pastījos spēlētāju sarakstā un viens domes darbinieks bija un tas bija Denny_Kruger  ( Pārkāpumi - CS , DM , NonRP , BH )
4. Kā vainas dēļ tas notika? Viņa!
5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video(bilde un video ir jābūt gan ar /timestamp, gan ar /time): 

Video Denny Kruger!

Link to comment
Share on other sites

Ja tiks pierādīts ka tas ir denny tad  diemžēl Denny tiks izmests no domes ! jo šāda rīcība no demes darbinieka nav pieļaujama . (kautgan sākuma bija labs darbinieks)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Sāksim ar to, ka tas nēsmu es, mafijām arī ir tādi skini. + man domē pavisam cits skin ir + Nice cam Hack, par to bano ja tas ietekmē spēles gaidu tu vari retēdzt tālak cilvekus utt. Mans skin ir šis ka jau sudzībā. nqqgfofuulxij979is8j.png

 

Beidz melot!

 

Protams,ka tu tas biji. Cik reizes tu mani esi novacis,toreiz kad sedeji blakus andreja maha,tad no stavosa ''DB'' mauci!

 

Kas tu par cilveku,ka baidies atzities?

 

Skinus jau visi prot nomainit. Un, kas tas par vardu ''Nesmu''?

 

Piedodoiet par postu :(

Edited by Mark_Scofield
Tev šeit nav jāposto! // +1 warn point!
Link to comment
Share on other sites

Stranna ne ? SS tev ir tas pat NRG , tikai cits skins :D 


Jebkurš var nomainīt ātri skinu ! + jā No LSPD līdz vietai kur maina skinus nav tālu , 2min tas ir nonākt no LSPD līdz apgerbu veikalam , un vietai kur tu atrodies ss!


 


Ā un par cam hack , kā jau teicu es filmēju vido priekš LSPD! Tur nekas aizliegts nav , un vienozīmīgi cam hack LSPD neietekmē spēles gaitu. Tas vairāk atiecināms uz Gang , mafijam.


Link to comment
Share on other sites

1. skinu var pamainīt skin shopa un tev bija tas skins ( jo 1 rangs citu neļauju )

2. Mafijām nedodas Steks 

3. mocis sakrīt 

 

Bettttt

 

tas var būt bijušais domes darbinieks vai arī lspd kurš aizgāja uz mafiju un kuram ir palikūši wepi un tāpēc ir NS

Sakritību daudz tomēŗ nevar pierādīt tāpēc šī persona paliks domē jo nav pietiekošu pierādījumu!

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Kapec bij jalien ieksa LSPD vel ar BH  beeg :D piekera tevi 

Edited by Mark_Scofield
Tev šeit nav jāposto! // +1 warn point!
Link to comment
Share on other sites

Amm varbūt , man ir NRG tieši tā pat kā puss serverim, lol paskaties katru dienu cik spawna NRG mētājas. Šis skins jau man vakar bij nomainīts kad Rifa iebruka domē 10x Amm video cilvēkam nav steka...

 

Tev laikam nepielec ka vakar es jau skin nomainīju vel IG bij Oskar Raul Vendetta es viņam piedāvāju braucam skin mainīt šis ateicās es gan nomainīju jo zajebala būt vienādam visu laiku. DOMĒ visi tupj ar 1 rank jo Mpanel nestrāda tas arī mani notur domē domā es 4 dienas domē tupētu ar 1 rank ? ne tač.

Piedodiet par postu, videokilipā IR REDZAMS STEKS!

Link to comment
Share on other sites

Prikols nav niks, tas varbūt jebkurš spēlētājs! Kpc esi uzēdies uz Denny?

kā jau teicu

1. Mocis sakrīt 

2.ir steks

3. skinu var nomainīt

Link to comment
Share on other sites

Prikols nav niks, tas varbūt jebkurš spēlētājs! Kpc esi uzēdies uz Denny?

Es esmu uzēdies uz denny ? Kāds sakars ? Vienkārši filmējām video un tas duraks vienkārši nāca un šāva pa mums!

+ Mafijām nav steku , un online viņš bija vienīgais domes darbinieks! + vēl šāva pa mums bezpriģelā! + Tieši tas pats melnais NRG -500

Nesaprotu kādā sakarā esmu uzdēdies?

Link to comment
Share on other sites

Ja transportu nopērk no kāda krāsaas mainās random,bet dominē melnā.
Tik pat labi kā treneks teica varbūt jebkurš cits spēlētājs+ pastār arī /clist》izslēgt. Tas nevar būt viņš. Jebkuram normālam cilvēkam tas ir skaidrs..

Edited by Mark_Scofield
Tev šeit nav jāposto! // +1 warn point!
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

šajā gadījumā nevar pierādīt ka tas bija tieši viņš jo tas varēja būt kāds bijušais lspd darbinieks kuru izmeta tad viņš aizgāja uz mafiju un viņām vel bija wepi no lspd laikiem variantu daudz nika nav manuprāt Tc lai admini spriež

 

Bet kas tev pašam ar kameru tur notiek ?? 

Link to comment
Share on other sites

šajā gadījumā nevar pierādīt ka tas bija tieši viņš jo tas varēja būt kāds bijušais lspd darbinieks kuru izmeta tad viņš aizgāja uz mafiju un viņām vel bija wepi no lspd laikiem variantu daudz nika nav manuprāt Tc lai admini spriež

 

Bet kas tev pašam ar kameru tur notiek ?? 

Man bija cam hack ieslegts , lai video nofilmetu par LSPD bet sis cilveks man izjauca

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...