• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par draukiem. :$


Recommended Posts

820898_m.png

SAMP.LV Sūdzību Paraugs
Par noteikumu neievērošanu, tu vari tikt sodīts.

820898_m.png

Sūdzības rakstīšanas paraugs

1. Tavs niks iekš serverī?: Jamal McCoy
2. Pārkāpēja niks iekš serverī?: Jaden Scofield, un Diego Mortez.
3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: Tātad, abās divās bildēs redzami nepiedodami OCC insultu, mazas bērnu dusmu iespaude. Uzreiz pēc SS uzņemšana, liek padomāt, cik cilvēki ir nožēlojami, un ar tādu muti viņi maizi ēd, aj aj aj. :$
4. Kā vainas dēļ tas notika? Viņu.
5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video(bilde un video ir jābūt gan ar /timestamp, gan ar /time):

 

http://www.bildites.lv/viewer.php?file=zvdsg6o5wm0h1mlpg2ve.png

http://www.bildites.lv/viewer.php?file=ogmej0412ykh3eeuyt3c.png

Link to comment
Share on other sites

Aizskrāsots čats, neko nevar izdarīt. :) +bilde un video ir jābūt gan ar /timestamp, gan ar /time - /timestamp ir, /time nav. Sūdzība lieka. Labi, gaidam citu Moderātoru/Administratoru viedokļus.

Link to comment
Share on other sites

Čali , man bija 4 teras 16 ,minūšu laikā, benzīna nebija nevienai mahai hooda, ar kājam skrējām, un kad jau pēc otras teras tevi iespamo velreiz, nav ĪPAŠI laba sajūta, un kad vel pēc 3 teras kad tevi iespamo, tev vel bez benzīna ir jāuzvar rifas, nu tad piedod atvaino, nēsmu nekāds pacietīgais.

PS. šito es tev pateicu zini deļ kā? Jo kad mums bija terra 4 pēc kārtas ar rifām, tu čilaa mūsu hooda brauka ar huntley, atbrauc mehs, es saku lai ielej pa 1 ls, šitas nelej, sāku puļīt bez RP pa mehu, un tu izkāp kā lielais vecis no sava huntley un mani nošāvi, protams , pa tām 2 sekundēm kad vel nav čata bans , uzrakstiju smuku tekstu. ;)

PS. Jaden smith, man tā liekas, ka ir no GSG :D

Link to comment
Share on other sites

Ja nav pilna ss bez krāsojumiem taisu ciet.

Ja atrodas ,sūti kādam no administratoriem privāti .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...