• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Dominick_Vendatte


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?: Andis_Lopez
2. Pārkāpēja niks iekš serverī?: Dominick_Vendatte
3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: Vienkārši stāvu dz stacijas vidu un viņs man pēctam atņem visas licenzes, ieročus un uzlika rokudzelžus. To visu darot bez iemesla un bez rp. Vēlētos uzināt, kā es varu to visu atgūt, jo visas licenzes maksā lielu naudu. 
4. Kā vainas dēļ tas notika? Viņa
5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video(bilde un video ir jābūt gan ar /timestamp, gan ar /time):

uylzzsx26hj55vhpzt7y.png

aarfb7ykbhjn0bsv2zzq.png

jp0qxboeffixr74fcjuo.png

Link to comment
Share on other sites

Hmm, es atņēmu visu tāpēc ka no sākuma tu vienkārši ielido spawnā ar balto Huntley, izlec ārā, lai tas ripo tālāk. Es kāpu savā mašīnā un tu neskaitāmas reizes pa to siti, lai es izkristu no tās ārā. Viss protams bija bez nonRP. Varēji vēl parādīt savu skaisto tekstu iekš /d čata ;)

Link to comment
Share on other sites

Hmm, es atņēmu visu tāpēc ka no sākuma tu vienkārši ielido spawnā ar balto Huntley, izlec ārā, lai tas ripo tālāk. Es kāpu savā mašīnā un tu neskaitāmas reizes pa to siti, lai es izkristu no tās ārā. Viss protams bija bez nonRP. Varēji vēl parādīt savu skaisto tekstu iekš /d čata ;)

Licences tiks atgriestas ( NEWARNOJAT ,ANDIS PALŪDZA APSKATĪT ) Nākošreiz ņemot nost licences saskaņo ar licencātoriem.:@

Savādāk pa brīvu dabū atpakaļ... Un tev nekādā gadījumā nebija tiesības viņam noņemt visas lic ,ka viņš vnk ātri iebrauca spawn.. Es adminu / līdera vietā tevi tagad izmestu no org.

Link to comment
Share on other sites

Licences tiks atgriestas ( NEWARNOJAT ,ANDIS PALŪDZA APSKATĪT ) Nākošreiz ņemot nost licences saskaņo ar licencātoriem. :@

Savādāk pa brīvu dabū atpakaļ... Un tev nekādā gadījumā nebija tiesības viņam noņemt visas lic ,ka viņš vnk ātri iebrauca spawn.. Es adminu / līdera vietā tevi tagad izmestu no org.

Gudrinieks, pats arī darītu to pašu, kāds vispār sakars ar licenzoriem, ja policisti ir augstāk stāvoši apr tiem? :DD

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Licences tiks atgriestas ( NEWARNOJAT ,ANDIS PALŪDZA APSKATĪT ) Nākošreiz ņemot nost licences saskaņo ar licencātoriem. :@

Savādāk pa brīvu dabū atpakaļ... Un tev nekādā gadījumā nebija tiesības viņam noņemt visas lic ,ka viņš vnk ātri iebrauca spawn.. Es adminu / līdera vietā tevi tagad izmestu no org.

Jā, paldies. Visas licenzes tika atgriestas. 

 

Gudrinieks, pats arī darītu to pašu, kāds vispār sakars ar licenzoriem, ja policisti ir augstāk stāvoši apr tiem? :DD

Tu manliekas sists esi ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...