• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[sudziba] Jamal_McCoy


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?: Blake_Snow
2. Pārkāpēja niks iekš serverī?: Jamal_McCoy
3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: taisos spamot terru chalis izkapj sak bez rp iemesla izvilkt ieroci es ta nu ok chalis debils palicis uznemu ss un devos talak beigas vinsh uztaisa cardm un es dead nota kad vinsh man shava
4. Kā vainas dēļ tas notika? vina
5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video(bilde un video ir jābūt gan ar /timestamp, gan ar /time):

64ht91ccpgugdpbvkwl.png

Link to comment
Share on other sites

Attelā redzems tev mix. Bet, kāds tur DM ? Tu biji manā rajonā, man ir tiesības tevi nošaut, + mēs esam lielāki ienaidnieki, tākā. Un, jā , nav redzams ka es šauju + vel nav /time :D

Link to comment
Share on other sites

Attelā redzems tev mix. Bet, kāds tur DM ? Tu biji manā rajonā, man ir tiesības tevi nošaut, + mēs esam lielāki ienaidnieki, tākā. Un, jā , nav redzams ka es šauju + vel nav /time :D

pff par to mix ir normals iemesls nevis ka tev izkapj ara un sak shaut mosh es esmu tava mamma pargebusies genij

Link to comment
Share on other sites

Ar /mafbizz spamo terru? :D Tas ir kaut kas nedzirdēts. + Jamalam RP itkā ir, un neredzu ka nošautu Tevi.

 

Dodu laiku vairāk pierādījumiem, ja nē, TC.

Edited by Vilders
Link to comment
Share on other sites

Nav /TIME , ej sūdzies citur!

Da fuck kur tu pousto?

 

Ar /mafbizz spamo terru?  :D Tas ir kaut kas nedzirdēts. + Jamalam RP itkā ir, un neredzu ka nošautu Tevi.

 

Dodu laiku vairāk pierādījumiem, ja nē, TC.

 

 

kads tur rp izvelkas no mahas un taisas shaut dvj hariss aizbraukshu uz dobeli izkapshu no mahas sakshu pieladet un temeshu bled ko tu dartiitu hari 1, varians apdirstos aiz bailem 2, blautu paliga       

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...