• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] SFPD Dm'o tālbraucējus.


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?: Jake Lopez
2. Pārkāpēja niks iekš serverī?: Edgards Blade
3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: Manam draugam uz ceļa bij saplīsusi fūre, es pabraucu atpakaļ  lai pasauktu mehu, un menti sāka šaut.
4. Kā vainas dēļ tas notika? viņa
5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video(bilde un video ir jābūt gan ar /timestamp, gan ar /time): Ir

 

Skatamies

http://www.youtube.com/watch?v=9jmjr1r7-lU

Link to comment
Share on other sites

Šis ir mans darbinieks, tapec, man noteikti, kkas jāpasaka! Nezinu, bet šis ir viens no labākajiem darbiniekiem, kāpec šava un vai ar iemeslu, to gan es nezinu, bet izteikšu viņas bridinājumu, kā arī tiks bargi Sodīts!

Tālak, lai spriež Administrācija!

Ludzu Newarnot!! :)

Link to comment
Share on other sites

 

Newārnot plizz bet es teikšu tā tu skrien ar ieroci kādēļ teu menti nešautu 

 

Man ierocis visulaku bij rokā, arī kad vedāju kravas, es sēdēju mašīnā un viņš taisīja CarDM, tāpēc izkāpu un skrēju klāt lai redzētu niku.

Link to comment
Share on other sites

Ummm,sāksim ar to,ka izrakstīju vienam ar rp sodu ,kā nedz ne no kurienes tu uzroies ar deagle un sāc mani dmot,ko man citu darīt,kā dmot pretī! NONRP PRET NONRP!

Link to comment
Share on other sites

 

Man ierocis visulaku bij rokā, arī kad vedāju kravas, es sēdēju mašīnā un viņš taisīja CarDM, tāpēc izkāpu un skrēju klāt lai redzētu niku.

 

 

Newārnot, biju tur blakus, mēs jau bijām sabindojuši sākumā. mēs apstājāmies blakus kravas mašīnai, izkāpām. Rakstijām sodu, un tu ar savu fūri aizlidināji mūsu police mahu pa gaisu, tādēļ varbūt viņš arī sāka šaut, otrkārt tas nav dm tur bija rp + iemesls arī ir jo tu CARDM ;) + Pašam tur ir CS jo pret lodēm skrēji, kurš skrietu RL virsū cilvēkam kurš uz tevi šauj?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...