• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Daniel Frake


Recommended Posts

1. Tavs niks serverī: Lucky Weeb 
2. Admina niks serverī: Daniel Frake 
3. Pierādījumi (Screenshots/Video): qja28eewyfblqz3spah.png
4. Apraksts par situāciju. - Norm braucām reidā uz BG hood, tad uzķērām vienu fujaku kuram HP nenāca nost. viņš bija miris laikam, bet pirms tā biju uzsitis /report, ka šamejam HP hax. Sāka specot, paskaidroja, ka miris. Nu ok. Tad Matiss kaut ko teica /b čatā, un pārējo var redzēt ss. Kāds sakars jailam? Ja varēja nopirkt acc+mafiju+naudu, tad lai nopērk dzīvi. Ja pirka, tad zināms, ka viņam dirsīs par to. Un tagad man jāsēž 10k sec par to, ka vienam cilvēkam mātes naudas nav žēl. 

Link to comment
Share on other sites

Cik var brukt puisim virsū ? Un kad pircis to administratoru no vecāku naudas ,kas par to ?

Es to ņemtu pie sirds ,ja tas būtu man teikts.

Lai izskata Matiss vai kāds augstāk stavoš par manīm,es brīnos ,kad viņšs vēl te uzturas ,pēc tā kā pret viņu izturas .

Novērtējuši būtu ,kad vismaz podus negāž un pilda pienākumus ,kā visi parējie administratori.

Link to comment
Share on other sites

Cik var brukt puisim virsū ? Un kad pircis to administratoru no vecāku naudas ,kas par to ?

Es to ņemtu pie sirds ,ja tas būtu man teikts.

Lai izskata Matiss vai kāds augstāk stavoš par manīm,es brīnos ,kad viņšs vēl te uzturas ,pēc tā kā pret viņu izturas .

Novērtējuši būtu ,kad vismaz podus negāž un pilda pienākumus ,kā visi parējie administratori.

 

un tāpēc mani jāmet jailā uz 10k? Kāds sakars, ja pirka, tad zināja kāda būs attieksme. Pieprasu unjail, jails nepatiess.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Frīk, piedod par postu, bet tu jau neredzi kāds viņš patiesībā ir. Tu redzi tikai tos momentus, ka viņam kāds virsū brauc, kaut vai pats 100% vienmēr ir vainīgs. Pat šajā gadījumā viņš sāka braukt virsū - ''ej izaudz''. Da labi? Viņš pats vēl nav izaudzis un citus mācīs? Par skype sarakstēm vispār nerunāt.. 

Es ar viņu runāju,neko sliktu pateikt nevar ,bet cieņai jābūt,kāda daļa citiem ko katrs dara ?Pasmējāties,pakaitinājāt pietiek .

Pagaidām izlaists laukā ,jo raud kā mazs skuķis,gaidu kad izskatīs ,kads augstāk stavoš

Pareizi ir ,kad saka ej izaudz,Luckys jau pac zemāk par zāli lien .

Link to comment
Share on other sites

Es ar viņu runāju,neko sliktu pateikt nevar ,bet cieņai jābūt,kāda daļa citiem ko katrs dara ?Pasmējāties,pakaitinājāt pietiek .

Pagaidām izlaists laukā ,jo raud kā mazs skuķis,gaidu kad izskatīs ,kads augstāk stavoš

Pareizi ir ,kad saka ej izaudz,Luckys jau pac zemāk par zāli lien .

 

Es raudu? Man prost vajag unjailu, jo jails nebija patiess. LMā dirsa kā varonis, skype vispār. Izaudz? :D Pff, to arī varētu es teikt viņam. Viņam 14, man 13. Liela atšķirība.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...