• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sudziba] Ballas


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?: Jay Lee
2. Pārkāpēja niks iekš serverī?: Ballasiem palidz kara
3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: Ballasi savac sev pilsetniekus un lai palidz kara , viens vell screan shoot pateica ka palidz Ballas ... Nu savadak ballas nebutu ieguvusi zonu pie alhambra ;) ...
4. Kā vainas dēļ tas notika? Vinju
5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video(bilde un video ir jābūt gan ar /timestamp, gan ar /time):

http://www.bildites.lv/images/xkz6tq53ykd3i10jr6u6.png

http://www.bildites.lv/images/fub01abo0mn0dr5f0v1.png

Link to comment
Share on other sites

Pirmais SS nekam neder nav /time. Da lab mums, kaut kāds čalis palīdz, mēs nevienu nesaucam, lai palīdz, vnk ir tādi čubaki, kas redz kad terra un vnk kādam palīdz.  Un ir tāda lieta, kā /report. 

Link to comment
Share on other sites

MEs nezcik reizes report ,  adminiem *** ... Tapat ka matiss sez on rakstu /report vins neatbild , tad ka mes karojam tad samet visus jail ;) ... Am tur rakstija vins pats ka skaidri "es palidzesu" nu vins pa mani sava un , /time 2 screan ka tu NJ ;) 

Link to comment
Share on other sites

MEs nezcik reizes report ,  adminiem *** ... Tapat ka matiss sez on rakstu /report vins neatbild , tad ka mes karojam tad samet visus jail ;) ... Am tur rakstija vins pats ka skaidri "es palidzesu" nu vins pa mani sava un , /time 2 screan ka tu NJ ;)

Es NJ? Es vēl gulēju, kad karojāt. :D

Link to comment
Share on other sites

Nesam vainigi ka Random chalis palidz, tas jaskatas Adminiem  spele jaraksta /report. mes teras nesaujam civilos...

 

P.S Tas jau nekas ka jums pa vakariem teras Chitaki palidz ne? -.- Labak butu paklusejuši un to bomaru kas screen redzams Blake pectam atsava...

Link to comment
Share on other sites

Blake_Snow - NJ - 20min

Erwin_Daniel - Clist - 30min

1 SS redzams, ka viņš nav pasaukts, bet pats grib palidzēt bez aicinājuma

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...