• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

**Sūdzība** Hariss_Vilders


Recommended Posts

1. Tavs niks serverī: Billy_Mortez
2. Admina niks serverī: Hariss_Vilders
3. Pierādījumi (Screenshots/Video):  http://prntscr.com/2wvub8
4. Apraksts par situāciju. : Itkā ielika forum sudzibu ,bet taja sudziba nav /time. Cik zinu šadas sūdzības ignorē. Cik esmu redzējis,bet /time sudzibas vienkārši neizskata. Nu Hari,tu dēļ heitošanas,vai kā cita dēļ?

Gaidu Unjail!!!

 

Links uz sudzibu : http://www.samp.lv/index.php?/topic/27904-s%C5%ABdz%C4%ABba-par-yakudam/

Edited by Billy_Mortez
Link to comment
Share on other sites

Da nē, es būtu jau IG metis iekšā jūs visus, bet kad specoju, PC nolagoja. Un kā redz, viņš ielika sūdzību. Tieši tad, arī kad sāku specot, jo no viņā /report bija. Uzspecoju, redzēju jūs 4 plosamies, un tieši nolagoja. Nevarēju iejailot. 2x ejot IG, nebūtu smuki jailot, tad atkal nebūtu labi. Sūdzība ir jā bez /time, bet pats redzēju ka sākāt sist viņu, tādēļ arī paņēmu ka der tā sūdzība. ;)

Link to comment
Share on other sites

Da nē, es būtu jau IG metis iekšā jūs visus, bet kad specoju, PC nolagoja. Un kā redz, viņš ielika sūdzību. Tieši tad, arī kad sāku specot, jo no viņā /report bija. Uzspecoju, redzēju jūs 4 plosamies, un tieši nolagoja. Nevarēju iejailot. 2x ejot IG, nebūtu smuki jailot, tad atkal nebūtu labi. Sūdzība ir jā bez /time, bet pats redzēju ka sākāt sist viņu, tādēļ arī paņēmu ka der tā sūdzība. ;)

emm,pierādijumi no tavas puses.? melot nav labi!

Link to comment
Share on other sites

emm,pierādijumi no tavas puses.? melot nav labi!

 

Pierādījumus kā paņemšu, ja PC nokarās? :D Un palīdz tikai rr ar pogu? Ar fotoaparātu fotogrāfēšu?

Link to comment
Share on other sites

Pierādījumus kā paņemšu, ja PC nokarās? :D Un palīdz tikai rr ar pogu? Ar fotoaparātu fotogrāfēšu?

Nu ja nav pierādijumu,tad kapēc tā dari? Godīgs čista neēsi.. Piedod,bet tā ir.. Negaidiju no tevi to. Ja heito,tad heito,bet nejau ar acc tiesibam savā labā. :]

Link to comment
Share on other sites

Aj aj, negaidiju no tevis tik ātri acc savā labā. ;)


Nereāli heito mūs, njām.


P.S yakuza nav izdomāts, drīz būs, parīt vai rīt.


Link to comment
Share on other sites

Pierādījumus kā paņemšu, ja PC nokarās? :D Un palīdz tikai rr ar pogu? Ar fotoaparātu fotogrāfēšu?

Tad TC, nav /time, ne vis jail. Man arī ir pakāries PC, un viss nofreezojis, staigāt var, un serverī atrodies, šaujot nekas nenotiek. Tad ir vid jāņem. Tā kā, beidzam postus krāt un TC, unjail.

Link to comment
Share on other sites

Jā, beidzam postus krāt. Būtu iemetis jailā jau tad, kad sākāt to darīt. Tikai žēl, ka pc nolagoja. Sūdzība ir ņemta arī tieši tad, kad specoju. Tajā brīdī arī būtu saņēmuši šo pašu sodu. ACC savā labā? Domāju ka nē. Noteikumus pārkāpāt, tikāt sodīti, kā visi pārkāpēji. Ja paši noteikumus nerubījat, neesmu vainīgs. Ejat pamācīties. Ja vajag linku, prasat PM, iedošu. Spēlē te jau ilgi, bet joprojām kā zīdaiņi. TC.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...