• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Sapelējušie BG


Guest Rikixx

Recommended Posts

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Domāju ka drīkstu šeit postot, jo mani uzskata par vainīgu.

šis bija iemesls kāpēc es sēdēju afk terra, lai nepapi*** zonu, dēļ jūsu haxoriem

iemācieties tač vinereiz neizmantot palīgpr.

par šitādu gājienu man noņēma līderi vagosos ( par to ka manejie bija AFK terrā, domāju paulam arī vjg topašu) 

Link to comment
Share on other sites

Oskars tajā brīdi bija Miris neredzi galva uz leju.? Blake visu laiu nets pisas, nolago nevienu apkart neredz, ej paskaties to vidaku, kur VLA viņam dirsa par HP hack.
 

 

Domāju ka drīkstu šeit postot, jo mani uzskata par vainīgu.

šis bija iemesls kāpēc es sēdēju afk terra, lai nepapi*** zonu, dēļ jūsu haxoriem

iemācieties tač vinereiz neizmantot palīgpr.

par šitādu gājienu man noņēma līderi vagosos ( par to ka manejie bija AFK terrā, domāju paulam arī vjg topašu) 

 

Nu tu esi vnk dieva dots, AFK terra ir aizliegts. Sēdi uz banana. 
Oskars bija miris, jo jūsejais pad*n*ks viņu atvāca pirms terras.
Blake visu laiku nolago. 
+Tev noņēma līderi, jo biji galīgs boc, pieņemi visus nonrp uzreiz ar augstiem rankiem. 
Un biji AFK fabrikā kara laikā.

Link to comment
Share on other sites

Da labi, rikixxam arī visu laiku ielago! un viņam dirš ka AFK terra. 

un par bleiku man Pohj... tpt vinju novākt nevarēja !

Rikixam 60min jail tikai lkm, tev 7 dienas bālais viss kārtība. :)

 

 

E. Rekur Blake video no šodienas terras ar VLA. Viņam nolagoja redzēja dažus mūsejos, bet pārejos nē, tikai to ka kaut ko čatā dirš par hp hack.

 

http://www.youtube.com/watch?v=az250GiQqBg

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Bled vel 0.3z r1 nav hp hack jobenie lohi esmu parmodojis vnk speli tgd parinstaleju visu jebal ja man buus balais tad pasakat kada jega kaut ko dariit shitaja nonrp serverii shodien bija ap 50 hakeriem shodien un kursh visu dienu tik bija on Hariss bled kur 4 lvl un 6 lvl admini KO BLED KUR JUSS ***S ESAT KAD JUSS VJG ?????

 

 

Paskataties kur es shauju video laika bled neliekas debili bled dirst par to kas nav bomzi bled ?

Edited by Snows
Link to comment
Share on other sites

Var redzēt ka oskars ir miris , jo galva ir uz leju! 

Blake acīmredzami ir ļoti liels pings , to arī vajadzēja uzrādīt diemžēl! 

Viņš šāva vispār pa citu vietu , un jā man arī tā bija tad kad pa mani sūdzējās ka ķip Hp hack! 


Neesmu ne pa vienu ne pa otru , vienkārši saku kā ir lai pēc tam nebūtu pārmetumu!

TC!
 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...