• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par [Hariss_Vilders]


Recommended Posts

1. Tavs niks serverī: Mike_Jones
2. Admina niks serverī: Hariss_Vilders
3. Pierādījumi (Screenshots/Video): 

p8hqyjhb97fdsgi87m6n.png

 

lgt0qhjhreu510tx0hc.png
4. Apraksts par situāciju. Aizgāju uztaisīt viens [GHETTO] GSG hoodā. Paķēru -3 ar RP, un re bans no tā loha, Hariss, kur tu tāds piedzimi? Tevi pus serveris ienīst ble es nesaprotu kā tu vari būt Admins? Tevi pat mazais brālis uzskata par lohu. GSG māki palīdzēt , jo taču gribās ielīst dirsiņā?

 

Piedodat, ka ar lamu vārdiem, bet nevarēju nociesties!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tieši tas ko es domaju par Harisu, manuprat adminiem vipar bandas nevajadzetu but, bet pec visa spriežot, nezinu deļ akda iemesla -

Hariss lien dirsā Jamalam :D

Edited by Frīks
ķer +2 warn punktus par postošanu kur nevajaga// + 2 warn punkti
Link to comment
Share on other sites

Vaj vaj,bet rakstot tādu sūdzību,tev bans manuprāt paliks,jo tu lamājies ar lamuvārdiem :(

 

 

Tieši tas ko es domaju par Harisu, manuprat adminiem vipar bandas nevajadzetu but, bet pec visa spriežot, nezinu deļ akda iemesla -

Hariss lien dirsā Jamalam  :D

Hariss ir Slimnīcā

Edited by ᴬˑᴷ Lexıee
Agnes neesmu neviena pusē , bet Forums neattiecas uz IG. // Attiecās gan :D kripaiņa.
Link to comment
Share on other sites

Tu sīkais smerdeli, nejauc šeit citas lietas iekšā. Gribētu redzēt, kā Tu dzīvē parunātu ar trīcošām kājām. Skaties čalīt, viss ar laiku nāk atpakaļ. Ja pretenzijas, zvani, nevis raksti, skype. ;) + Šeit īss video, no SK. Žēl, ka Lexie tikai pēc tam pateica, ka par SK bans uz 7 dienām. Būtu dabūjis vairāk, par savu lielo muti arī.

 

http://youtu.be/8qWJg25TjWY

 

Tieši tas ko es domaju par Harisu, manuprat adminiem vipar bandas nevajadzetu but, bet pec visa spriežot, nezinu deļ akda iemesla -

Hariss lien dirsā Jamalam :D

 

Ko Tu tagad te jēli dirs? Ej no tās alas, kuras esi izlīdis. Iegāju palīgā Jamalam, jo Ballās ir cilvēki, kas pīkst par sīkumiem. Tādi, kā Tu. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...