• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Sūdzība par [Juris]


Recommended Posts

Virsrakstam jābūt šādam : Sūdzība par [Administratora niks]


1. Tavs niks serverī: Vladimirs_Mason
2. Admina niks serverī: Juris_Gavno vai kā tur 
3. Pierādījumi (Screenshots/Video): http://www.bildites.lv/viewer.php?file=1pdhj08brhr5zpwi4.png
4. Apraksts par situāciju. *Aizsvīlos nedaudz un editoju* Nomiru un viss nokārās. 

SS NO TEVIS PAR AFK ! 
 
Atceramies, ka bez pierādījumiem sūdzība tiks slēgta un tu tiksi sodīts (posts tiks uzskatīts par lieku un sodīts ar 10% warn.).


Šajā sadaļā drīkst rakstīt tikai administrācija un topika autors. Pārējie , kuri postos saņems 10 procentus warn savā

Link to comment
Share on other sites

Pierādījumus, jo mirušs purns nevar atrasties vairāk par noteiktu laiku AFK. Potiņ lūcu aizver jebalu, jo tik pat labi es varu pateikt, ka tu otrajā piegājiena ieslēdzi AIM(tā ari bija), nu nevajag blatot Te, tev te vispār nav ko jaukties, ja nav nekādi SS.


P.S Kādas vel 50 sekundes? :D

Jurim. Ja der protams ChatLog.
 

[01:07:30] - Linards_Kapurkede kliedz: geis
 
[01:07:30] (( Juris_Glavans: DM )) <-- Pats labākais. Terrā DM (Šerlok)
 
[01:07:30] [F] Big homie Linards_Kapurkede: pag mani
 
[01:07:30] (( Robert_McColl: AFK TERRA ))
 
[01:07:30] (( Robert_McColl: JAILO ))
 
[01:07:30] (( Juris_Glavans: pieej tuvak ))
 
[01:07:30] [F] Jums ir 120 sekundes uz sagatavoshanos
 
[01:07:36] Jums ljoti mazs dzivibas limenis, jums vajag medicinisko palidzibu
 
[01:07:36] [F] Big homie Linards_Kapurkede: tu zona?
 
[01:07:42] [F] OG Vladimirs_Mason: man viss lago

Okey, tomēr laikam 6-10(viss drīzāk 6, jo mazs dzīvības līmenis parādījas kad biju hooda) sekundes pagāja un atzīšu ka tas bija par ilgu. Atcelšu sūdzību, atvainojos Juri, bet 10800 nebiju pelnijis tiešām,terra pat nebija līdz pusei.(120 sec vel palika) 7 dienas par AFK dod tikai tad, kad to dara jau pašā pēdēja mirklī, kad paiet terras laiks, bet tagad tikai karot un karot vel varēja.
Link to comment
Share on other sites

Lūgums iesniegt pierādījumus par AFK terrā vai cilvēks tiks izlaists no jail!


Ja būs taisnība par AFK terrā , tad nu būs bans uz 6.Dienām! Būtu 7 , bet tā kā esi iemests uz 3h saņemsi mazāk ja pierādīs tavu vainu!


Link to comment
Share on other sites

Davaj,visi,sarosamies,vacam pieradijumus un gazham juri:D nu ko es varu teikt, izlaidisu,ja nenosedeji vel..netaisu ciet :

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...