• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Travis_Moore


Recommended Posts

1. Tavs niks serverī: Vils_Kraks
2. Admina niks serverī: Travis_Moore
3. Pierādījumi (Screenshots/Video):


4. Apraksts par situāciju: Visi labi zin, kā Lexiee_Moore un arī Travis_Moore aizstāv Latvijas mafiju, nu vot, mafbiz laikā, Travis (tpt kā kādreiz darija Lexiee) speco speciāli pretiniekus, un visus saliek jailā pirms vai tieši mafbiz laikā! video redzems, ka viņš mani ban, uz 1dienu, par to, ka izmantoju /report kā nevajag, bet nesmu nevienu redzējis, kurš vel tā tiktu nobanots..
Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Apnicis, apnicis, neraudi. Tev neviens neliek skatīties sūdzības... ^_^ Kā tad man sazināties ar administrātoriem, ja esmu jail? Bla ar duri pa sienu sist morzas ābeci? Domā ar galvu tak.

Link to comment
Share on other sites

TAs gan, piekrītu Vils!

Edited by Frīks
Tev te nav jāposto // + 2 warn punkti
Link to comment
Share on other sites

A vai tad kaut ko ne tā pateicu? Travis jau vaktē pretiniekus, savus lickerus aizstāv... Visi kas ir bijuši uz mafbiz labi zin, ka jēga cīnities pret LM nav nekāda, jo vai nu tiks banoti, vai jailoti! VISI TO LABI ZIN!

Link to comment
Share on other sites

A vai tad kaut ko ne tā pateicu? Travis jau vaktē pretiniekus, savus lickerus aizstāv... Visi kas ir bijuši uz mafbiz labi zin, ka jēga cīnities pret LM nav nekāda, jo vai nu tiks banoti, vai jailoti! VISI TO LABI ZIN!

Protams,protams ,tikai nez kāpēc LM ar tika likti cietumā .

Tēma slēgta ,cietums paties un bans arī .TC

Link to comment
Share on other sites

Tu tiešām esi aptaurēts. Iemetu jailā 2 RM un 5 LM. Pirms sāc dirst virsū, varbūt vienreiz paskaties tālāk par savu snuķi, jo jūs tikai redzat kā savējos iemet, bet ka citus met, tā uzreiz akli paliekat.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...