• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Chris_Lawyer


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?-Keita_Osborn
2. Pārkāpēja niks iekš serverī?-Chris_Lawyer
3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo-Piebrauca pie manis, salika man visas zvaigznes ar iemeslu [x], uz reiz nošāva! :( 
4. Kā vainas dēļ tas notika?-Viņāā! 
5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video(bilde un video ir jābūt gan ar /timestamp, gan ar /time):

Link to comment
Share on other sites

Tev te nav jāposto! 

Keita, aceries nesen teici ka tā ir tikai spēle, Keita ej dzīvo dzīvi nevis spēlē spēli... :)

 

Nomierini nervus klausies un čillo

 

Link to comment
Share on other sites

Keita, aceries nesen teici ka tā ir tikai spēle, Keita ej dzīvo dzīvi nevis spēlē spēli... :)

 

Nomierini nervus klausies un čillo

 

Dosvidanja :*

Link to comment
Share on other sites

Dziedi :P tev sanāk dziedāt, tik bananna vietā liec savu vardu Keita vai Guntra

 

-_-, lasies no šejienes! ;D Warnus gaidi :D

Link to comment
Share on other sites

-_-, lasies no šejienes! ;D Warnus gaidi :D

Ahh, tev nekad nepieleks

 

Kā tevi vispār Denny varēja paciest?

 

Link to comment
Share on other sites

Es arī to nesaprotu! Atā.

Čau, :D es redzēju tavas bildes ecl@**.l* :D recu kā traks :D Patiešām skaista esi, mīlu tevi <3

Link to comment
Share on other sites

Čau, :D es redzēju tavas bildes ecl@**.l* :D recu kā traks :D Patiešām skaista esi, mīlu tevi <3

Ko tu pielipi pie manis, šito visu tu varēji pateikt skype, vai kaut kur citur! Ej stūrī un attīsties! 

Link to comment
Share on other sites

Ko tu pielipi pie manis, šito visu tu varēji pateikt skype, vai kaut kur citur! Ej stūrī un attīsties! 

Man te ertāk, ;D lasīju tavu twiteri un rēcu, kāpēc tu no draugiem izdzēsies? :D lol, tad kad nebij ko darīt uzjautāju tev pars jautājumus aska, un instagrama norēcos skatoties tavas bildes, brālis best ar laci guļ, tu tik pat liela?

Link to comment
Share on other sites

Man te ertāk, ;D lasīju tavu twiteri un rēcu, kāpēc tu no draugiem izdzēsies? :D lol, tad kad nebij ko darīt uzjautāju tev pars jautājumus aska, un instagrama norēcos skatoties tavas bildes, brālis best ar laci guļ, tu tik pat liela?

blec, kas tev darīt nav, kā manus profilus skatīties? Tu apsmej mani un manu ģimeni, varonis esi! 

Link to comment
Share on other sites

blec, kas tev darīt nav, kā manus profilus skatīties? Tu apsmej mani un manu ģimeni, varonis esi! 

Es tevi stalkoju jau labu laiku :D Denny to pamanīja un aizdzina :D tagad viņa nav un es atkal varu uzdarboties :D šodien cietumiņa patika sedēt mīļā?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...