• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

Pazuda nauda


Antifreez

Recommended Posts

Tātad, Vilders mani vakar nobanoja uz 1 dienu par OOC insult, viss labi, pagaidiju šo vienu dienu, tagat atnāku serverī, un mana visa nauda bija pazudusi, kadi 5 vai 4 miljoni, taisījos pirkt A klases māju tagat nekas man uz konta nav,man nav pierādijumu ka man bija ta nauda, nezinaju ka pazudis, man ir tikai ss kur man tagat kontā ir tikai 97k, neesmu paroli nevienam devis, neesmu neko darijis. Paroli neviens ari nevareja uzlauzt jo ta ir ļoti gruta special lai neuzlaustu!!! Ļoti ceru ka atgusu naudu, biju šokā kad ieraudziju ka man ir tik maz nauda. Un Raivo Krumins, man katru dienu deva pa 1m, un liku uz konta! Kopa bija 3m, tuningā biju sapelnijis apmeram, 2m, to var apliecinat Gedwils, ka vins man deva algu. Nesaprotu, gribeju tagat tiesi pirkt sev jaunu maju!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Tev ir jaatgust tad. Ja ne tad serverim kautkas nav ritigi.

Link to comment
Share on other sites

Vairak vajag noteikumus ievērot ,tad nebutu nekāda bana ,kā arī nauda nepazustu !<_<

Link to comment
Share on other sites

Ir tikai viens veids, kā tu vari kļūt bagāts šajā dirsā SAMP.LV, noliec kārtīgu kluci samp.lv servera kastē un tu būsi bagātākais visā serverī. tici man strādā.

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Ir tikai viens veids, kā tu vari kļūt bagāts šajā dirsā SAMP.LV, noliec kārtīgu kluci samp.lv servera kastē un tu būsi bagātākais visā serverī. tici man strādā.

 

Tu esi slims, normāls toč nē! Un jakas, tas nav smieklīgi...

Link to comment
Share on other sites

Ir tikai viens veids, kā tu vari kļūt bagāts šajā dirsā SAMP.LV, noliec kārtīgu kluci samp.lv servera kastē un tu būsi bagātākais visā serverī. tici man strādā.

Asprātis, ļoti smieklīgi. =_-

Link to comment
Share on other sites

Man draugam gandrīz katru dienu pa 2, 3k pazūd no konta... 

 

Tad nu gan draugam daudz pazūd. :D

Link to comment
Share on other sites

Man draugam gandrīz katru dienu pa 2, 3k pazūd no konta... 

 

 

Par bomzi viņš nav vēl palicis?

Link to comment
Share on other sites

Nedabūsi naudu. Zinu tādus, kuriem nauda arī pazudusi. Šeit tas nav tik viegli, kā dabūt naudu atpakaļ. Šis projekts pastāv, jau nemaldos, gandrīz 2 gadus.

Link to comment
Share on other sites

[[Template forums/front/topics/postContainer is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

neatdos tev neviens naudu es pat zinu niku kas man atnema naudu esmu ari screnshot devis neviens neatdod

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...