• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] - Linards_Kapurkede un Hariss_Vilders


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?: Tom_Levin

 

2. Pārkāpēja niks iekš serverī?: Linards_Kapurkede un Hariss_Vilders

 

3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: Tātad braucu uz karu, kurš notika naftā. Pirmkārt man sāka šaut pa mašīnu, pagriezos, lai redzētu, kas šāva. Aizbraucu un man turpināja šaut, tad protams, lai nenomirtu izvilku stobru un atvācu viņu. To, ka viņš šāva man pa mahu  “apdāvinātajam” Vilderam redz nesanāca pamanīt, bet tā jau gadās. Un tagad jail sēžu es.

 

4. Kā vainas dēļ tas notika? To klaunu

 

5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video(bilde un video ir jābūt gan ar /timestamp, gan ar /time): http://youtu.be/dvwLjYIh2Xg

 

P.s Mūs, tas ir ''SYY'' cienijamais Hariss Vilders lika  jailā par karu ārpus teras, bet ''LM'' nelika.

Edited by Tom
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu bāc pašam kauna nav. Tur tač ir redzams aim. Iesaku citiem paskatīties un nepalaist garām. Aaa un tev vel video redzams qs
Atvainojos par postu, bet negribu, lai viņš netiktu nesodīts

Edited by Jamal_McCoy.
+ 1 wp. Posto kur nevajag. :)
Link to comment
Share on other sites

Poh par to QS,bet aima tur nav.

Jā Vilder sāc darīt kko labāk.

Labāk būtu tā ,kad Admini būtu legālās organizācijās,savādāk izmanto savām labām bandu/mafiju

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Šovakar pilnīgi tas pats, visi Hari, Kaili un Linardi tur pie "Alhambras" taisīja DM, Tk un vēl visādas huiņas darīja.

Nevarēja pat viņiem garām pabraukt, pie Kurzemniekiem atkal sāk bērt pa manīm, tak izlaidušies puišeļi.

Edited by Jamal_McCoy.
+ 1 wp. Posto kur nevajag. ; /// #J.McCoy
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...