• Like 1
  • Upvote 2
Jump to content

[Sūdzība] Robis_Rasta


Recommended Posts

1. Tavs niks iekš serverī?: Daniel_Cassado
2. Pārkāpēja niks iekš serverī?: Robis_Rasta
3. Ko pārkāpējs darīja? Detalizēts un saprotams apraksts par notikušo: DM, NonRP.
4. Kā vainas dēļ tas notika? Viņa.
5. Pierādījumi par pārkāpumu, bilde vai video(bilde un video ir jābūt gan ar /timestamp, gan ar /time):fjamsc42hbvcvtl2s229.pngl5l5060b4lbdxie30gl.png

Link to comment
Share on other sites

 

Un kur redzams ka es tevi nošauju ?

 

Kurš tad cits vel varēja? Ja vēl tu uz manis tēmēji?

+NonRP ierocis pacelts un notēmēts, bez nekādām RP komandām.

Link to comment
Share on other sites

Kurš tad cits vel varēja? Ja vēl tu uz manis tēmēji?

+NonRP ierocis pacelts un notēmēts, bez nekādām RP komandām.

Ierocis man jau bija rokā + tēmēt varēju , bet nenošāvu :)

Link to comment
Share on other sites

 

Ierocis man jau bija rokā + tēmēt varēju , bet nenošāvu :)

 

Tikai nevajag dirst ja? Savas fantāzijas paturi pie sevis.. RP ir jābūt katru reizi, kad tu tēmē kā nolaid ieroci un pēc neilga laika atkal tēmē, vienmēr RP... Lai adminstrātori lemj.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Tikai nevajag dirst ja? Savas fantāzijas paturi pie sevis.. RP ir jābūt katru reizi, kad tu tēmē kā nolaid ieroci un pēc neilga laika atkal tēmē, vienmēr RP... Lai adminstrātori lemj.. ;)

Man ierocis bija jau rokā noRPots , fantāzijas kādas fantāzijas ? tevi nošava kāds no muguras . .  Es vienkārši notēmēju uz tevi .

Link to comment
Share on other sites

 

Man ierocis bija jau rokā noRPots , fantāzijas kādas fantāzijas ? tevi nošava kāds no muguras . .  Es vienkārši notēmēju uz tevi .

 

Ai nu nedirs, SS nav redzams, ka tu izšauj jā, bet es visu labi redzēju kā tu šāvi tieši uz manis, tāpēc nevajag dirst.. ar fantāziju pārpildīts pilns bērns..

Link to comment
Share on other sites

Ai nu nedirs, SS nav redzams, ka tu izšauj jā, bet es visu labi redzēju kā tu šāvi tieši uz manis, tāpēc nevajag dirst.. ar fantāziju pārpildīts pilns bērns..

Tu te nenīdi ja ? Tu ķipa redzeji , bet kā tu pierādisi to administrācijai ? Teikt var daudz ko . . Tevi cits arī vareja nošaut takā neraudi .

Link to comment
Share on other sites

 

Tu te nenīdi ja ? Tu ķipa redzeji , bet kā tu pierādisi to administrācijai ? Teikt var daudz ko . . Tevi cits arī vareja nošaut takā neraudi .

 

Es raudu? ;dddd Es tik pasaku kā ir un parādu SS.. ;) Nekrāsim postus, gribi bazaru uzdzīt? PM.. 

Lai šito risina adminstrācija.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...